مایکروسافت پیوسته پشتیبانی بسیار خوبی از محصولات خانواده سرفیس داشته و با عرضه هر به‌روزرسانی جدید ویندوز 10، در صورت نیاز فرمور جدیدی برای محصولات برند محبوب خود عرضه می‌کند. این شرکت اخیرا فرمور جدیدی برای سرفیس لپ‌تاپ 2 و نسخه LTE سرفیس گو عرضه کرده که باعث عملکرد هرچه بهتر دستگاه می‌شود.

یکی از نقاط تمایز مشخص محصولات سرفیس در مقایسه با دیگر کامپیوترهای ویندوزی، پشتیبانی بسیار خوب مایکروسافت است. مهندسان مایکروسافت با عرضه هر به‌روزرسانی جدید ویندوز 10، در صورت نیاز فرمور جدیدی برای محصولات سرفیس عرضه می‌کنند تا دستگاه ثبات و عملکرد بهتری داشته باشد.

این شرکت اخیرا درایور و فرمور جدیدی برای سرفیس لپ‌تاپ 2 و سرفیس گو LTE عرضه کرده بهبودهای متعددی را در بخش‌های مختلف دو دستگاه به همراه داشته است. فرمور جدید سرفیس گو LTE پشتیبانی بهتر از به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 و بهبود عملکرد سرفیس پن هنگام کار با دستگاه را به ارمغان آورده است.

لیست تغییرات فرمور Surface Go With LTE بدین شرح است:

  • نام آپدیت: سرفیس سیستم نسخه 3.0.10.1، این به‌روزرسانی مشکل دکمه بالایی قلم سرفیس را که پس از به‎‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 ایجاد شد را مرتفع می‌سازد. پس از دریافت این آپدیت با استفاده از ابزار Surface Pen Checker Tool موفقیت آمیز بودن به‌روزرسانی سرفیس پن را می‌توانید ارزیابی کنید.
  • نام آپدیت: Surface HIDClass نسخه 1.0.9.0، این به‌روزرسانی امکان دریافت به‌روزرسانی فرمور سرفیس پن را فراهم می‌کند.
  • نام آپدیت: Surface System نسخه 1.5.4.0، این به‌روزرسانی دستگاه را با به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 سازگار کرده و امکان دریافت آن را فراهم می‌کند.

به‌روزرسانی جدید سرفیس لپ‌تاپ 2 باعث بهبود عملکرد سرفیس پن و UEFI می‌گردد. لیست تغییرات فرمور Surface Laptop 2 بدین شرح است:

  • نام آپدیت: Surface System نسخه 3.0.10.1، این به‌روزرسانی مشکل دکمه بالایی سرفیس پن را پس از دریافت به‌روزرسانی اکتبر 2019 ویندوز 10 برطرف می‌کند. پس از این دریافت این آپدیت با استفاده از ابزار Surface Pen Checker Tool موفقیت آمیز بودن به‌روزرسانی فرمور سرفیس پن را می‌توانید ارزیابی کنید.
  • نام آپدیت: Surface HIDClass نسخه 1.0.9.0، این به‌روزرسانی امکان دریافت به‌روزرسانی فرمور سرفیس پن را فراهم می‌کند.
  • نام آپدیت: Surface System نسخه 145.106.139.0 که پایداری کلی سیستم را افزایش می‌دهد.
  • نام آپدیت: Surface Firmware نسخه 11.8.56.3522 که پایداری کلی سیستم را افزایش می‌دهد.
  • نام آپدیت: Surface Firmware نسخه 145.106.139.0 که پایداری کلی  علمکرد لمسی سیستم را افزایش می‌دهد.
  • نام آپدیت: Surface Firmware نسخه 137.2439.76 که پایداری کلی Surface UEFI را بهبود می‌بخشد.

برای دریافت این به‌روزرسانی کافی است به بخش ویندوز آپدیت در منوی تنظیمات ویندوز 10 مراجعه کرده و جدیدترین فرمور دستگاه خود را دریافت کنید.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,