مایکروسافت همواره توجه ویژه ای به دستگاه های سرفس خود کرده و اکنون مجددا شاهد انتشار یک به روز رسانی firmware جدید دیگر برای دستگاه های سرفس پرو ۳ این هستیم. مایکروسافت با این به روز رسانی بر روی بهبود عملکرد دستگاه تمرکز داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این به روز رسانی برای Surface Pro Embedded Controller Firmware پایداری و عملکرد سیستم را زمانی که شما دستگاه را بین حالت های انرژی مختلف تغییر می دهید بهبود می بخشد. این به روز رسانی جدید با نام زیر در صفحه ی تاریخچه به روز رسانی ویندوز ظاهر خواهد شد.

  • Surface – Firmware – ۳۸.۱۲.۷۰.۰

شما همچنین می توانید به صورت دستی با دانلود آن از صفحه ی Firmware و درایور های سرفس پرو ۳، Firmware دستگاه خود را به روز رسانی کنید.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به روز رسانی بر روی سرفس پرو ۳ خود شده اید؟

منبع :

MSPU

2148 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
AndromedA
پاسخ دهید جمعه 1 اردیبهشت 1396

جهت دوستانی که مثل من سرفس پرو ۳ دارند:
بعد از آپدیت به کریترز سرفس من دچار مشکلاتی شده بود و کلا ویندوز باگ داشت. مجبور شدم دوباره کلین اینستال بکنم که تا حدودی برطرف شد (البته نه کامل)
اما امروز بعد از آپدیت فیرم ور ، بجای بهتر شدن و رفع مشکلات، در عرض ۲ ساعت دوبار دچار مشکل اساسی شد!
دفعه اول وقتی به شارژ وصل بود یک لحظه شارژ از قسمت سیف مگ اهنربایی کنده و دوباره وصل شد (قطع و وصل کوتاه) و در کمال تعجب با اینکه فول شارژ بود سرفس خاموش شد! مجبور شدم دوباره دکمه پاور رو بزنم تا روشن بشه. نتیجه اینکه همه برنامه ها و پنجره ها بسته شده بودند!
یک ساعت بعد هم بعد از sign out کردن از یک اکانت و ساین این به اکانت دیگر (یوزر اکانت) دچار صفحه مرگ آبی شد!

واقعا خسته نباشی پهلوان. رسما سرویسمون کردی.
آپدیت کریترز طبق معمول اوایل همه اپدیتهای جدید، باگ دار هستش و با توجه به اینکه تغییرات زیادی ارایه نشده، بهتره دوستان در آپدیت عجله نکنند تا این باگ ها برطرف بشه.
البته شاید همه تجربه مشابهی مثل من نداشته باشند.

    AliReza
    پاسخ دهید جمعه 1 اردیبهشت 1396

    دوست خوبم من نیز تجربه شما رو داشتم. هم روی سرفیس پرو ۳ و هم روی PC ام که کاملا سخت افزار به روزی دارد مکررا صفحه مرگ آبی رو به دفعات زیاد دیدم. جالب تر اینکه افراد بسیار زیادی تا حالا با آپدیت کریتور به مشکل برخوردن (طبق جستجو در گوگول) و من دقیقا نمیدونم این پروژه اینسایدر و فیدبک هایی که دوستان به مایکروسافت میدن کجا ازش استفاده میشه. نهایتا از گزینه جدیدی که اضافه شده بود به بیلد قبلی برگشتم و تمامی مشکلاتم برطرف شد. البته به قول شما همه تجربه مشابهی ندارند ولی من هم صفحه مرگ آبی رو طی این چند روز زیاد دیدم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,