مایکروسافت همزمان با عرضه سرفس پرو جدید لوازم جانبی آن شامل سرفس پن، موس و تایپ کاور سرفس پرو را در رنگ های آبی لاجوردی، قرمز، پلاتینوم و مشکی عرضه کرد. امروز ردموندی ها رنگ جدید Aqua را نیز به این رنگ‌بندی اضافه کردند.اهمیت برند سرفس برای مایکروسافت و کل اکوسیستم ویندوز بر کسی پوشیده نیست، سرفس در عرض چند سال توانست کامپیوترهای ویندوزی را از آن کسالت و طراحی بد خارج کند. ظرافت در طراحی، کیفیت ساخت بالا و البته رنگ‌بندی خاص محصولات این خانواده از مواردی است که باعث اقبال بالای مشتریان از آن شده است.

مایکروسافت در سال جاری در کنفرانس شانگهای نسل جدید سرفس پرو را رونمایی کرد، همزمان با رونمایی از سرفس پرو، ردموندی ها نسل جدید لوازم جانبی سرفس مشتمل بر سرفس پن، تایپ کاور و موس جدید سرفس را نیز رونمایی کردند.در آن زمان لوازم جانبی سرفس در رنگ های آبی لاجوردی، پلاتینوم، قرمز و مشکی عرضه شده بود. رنگ‌هایی که از پختگی بسیار ویژه ای برخوردار هستند، ردموندی ها امروز یک گزینه جدید را هنگام انتخاب رنگ لوازم جانبی سرفس پرو بدان اضافه کرده‌اند. رنگ Aqua جدیدترین رنگی است که اکنون برای تمامی لوازم جانبی سرفس پرو در دسترس است.به‌لحاظ فنی لوازم جانبی جدیدی که مایکروسافت امروز معرفی کرده تفاوتی با نمونه هایی که در چند ماه اخیر عرضه کرده ندارند و تنها تفاوت رنگ بسیار خاص Aqua است که جلوه‌ای نو به سرفس پرو داده است. اریک لاولین مدیر تولید سرفس به بهترین شکل رنگ جدید لوازم جانبی سرفس پرو را شرح داده است:

آکوا رنگی نرم و سهل الوصول است. هنگام خلق این رنگ ما الهام بسیار زیادی از محیط طبیعی پیرامونی خود گرفتیم این مسئله باعث شده تا حس آشنا و صمیمی در آن موج بزند. این رنگ به‌خوبی روی محصولات ما نشسته و با آنها هماهنگ است، از حس غنای آلکانترا گرفته تا درخشانی قلم ما، این رنگ توانسته مفهومی نو به این تجهیزات اضافه کند. آکوا همزمان با تکمیل جعبه رنگ نقاشی زیبای ما حس سبکی را نیز با خود دارد.

شخصا به‌شدت شیفته رنگ جدید لوازم جانبی سرفس پرو شده‌ام و امیدوارم مایکروسافت در نسل آتی محصولات سرفس در کنار رنگ های نقره‌ای، قرمز جگری، طوسی و لاجوردی این رنگ را نیز به‌عنوان گزینه خرید پیش‌روی مشتریان قرار دهد.

یکی دیگر از نکاتی که در مورد این لوازم جانبی باید اضافه کنیم هماهنگی کامل آنها با نسخه های پیشین سرفس پرو اعم از سرفس پرو 4، سرفس پرو 3 است. قیمت لوازم جانبی با رنگ آکوا مشابه دیگر رنگ‌ها است، بنابراین تایپ کاور با رنگ آکوا 159.99 دلار، سرفس پن 99 دلار و سرفس آرک تاچ موس 79.99 دلار خواهند بود.

لوازم جانبی با رنگ آکوا از امروز قابل پیش خرید هستند، نظر شما در مورد رنگ جدید لوازم جانبی سرفس چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید جمعه 21 مهر 1396

چقدر خوبه این رنگ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,