مایکروسافت یک به‌روزرسانی جدید از مجموعه‌ی بهره‌روی آفیس را برای نسخه ویندوز به عنوان بخشی از برنامه‌ی اینسایدر آفیس منتشر کرد. این به‌روزرسانی با عنوان نسخه‌ی 1904 و شماره بیلد 11514.20004برای اینسایدرهای حلقه‌ی Fast در دسترس می‌باشد.

در این نسخه علاوه بر آیکون‌های جدید تغییرات قابل توجهی برای برنامه‌های کاربردی داخلی از جمله ورد، اکسل، پاورپوینت و اوت‌لوک وجود دارد. معرفی آیکون‌های جدید چند ماه پیش انجام شد و اکنون مایکروسافت آماده است تا آن‌ها را به‌طور گسترده برای تمامی کاربران در سراسر جهان در دسترس قرار دهد.

به هر حال موضوع مهمی که باید بدانید این است که این به‌روزرسانی با یک مسئله‌ شناخته شده‌ که روی آیکون‌ها قرار می‌گیرد، همراه است. در حالی که مایکروسافت گفته بود، ممکن است کاشی‌های سنجاق شده در منوی استارت را به‌روزرسانی نکند و از آیکون‌های قدیمی این محصول استفاده کند.

همچنین این غول نرم‌افزاری تاکید می‌کند، که هنوز همه‌ی آیکون‌های آفیس به‌روزرسانی نشده است.

کمپانی می‌گوید:

فقط آیکون‌های محصول به‌روزرسانی شده‌اند. آیکون‌های نوع فایل اصلی (به عنوان مثال آیکون‌ برای فایل‌های docx, .xlsx, .pptx) به‌زودی به‌روزرسانی و دردسترس قرار خواهند گرفت.

تغییرات منحصر به‌فرد Word

همچنین Microsoft Word با یک بهبود اختصاصی همراه است. چرا که مایکروسافت در حال اضافه کردن پشتیبانی برای پایه‌های نویسندگی در اسناد ورد که حاوی ماکروها است، می‌باشد.

شرح ویژگی گفته شده: “از اینکه اسناد شما حاوی ماکروها هستند، خسته شده‌اید؟ ما درخواست‌های شما را شنیدیم! اکنون می‌توانید فایل‌های docm که در وان‌درایو ذخیره می‌شوند، را به‌طور همزمان مشاهده و ویرایش کنید.”

در عین حال، مایکروسافت ورد با سه مشکل شناخته‌شده‌ی مختلف همراه است و کاربران باید قبل از نصب به‌روزرسانی آن‌ها را چک کنند.

اولا، مایکروسافت توضیح می‌دهد که نویسندگی تنها از آخرین بیلدها پشتیبانی می‌کند، که این قابلیت در آن در دسترس باشد، بنابراین Autosave و تایپ آنی برای زمان حاضر کار نمی‌کند و این کمپانی می‌گوید که کاربران می‌توانند فقط اسناد اصلی را به کار گیرند.

تمامی این بهبودها باید در هفته‌های آتی که فاز آزمایشی آن کامل می‌شود، برای کاربران آفیس در دسترس قرار گیرد.

منبع :

SOFTPEDIA

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,