امروز مایکروسافت ایمج‌های ISO را برای ویندوز 10 Insider Preview build 18912 عرضه کرد. این اولین بار است که شرکت ISO های رسمی از شاخه توسعه 20H1 منتشر کرده است و این بیلد ابتدا تنها شش روز پیش به حلقه سریع ارائه شده بود.جالب اینجاست که این شرکت ISO های قدیمی را برای بیلد 18343 که از مارس سال جاری به انتشار رسیده است حذف نکرده است. در عوض، دو گروه مختلف از ایمج‌ها به عنوان FAST و SLOW مشخص شده‌اند. همانطور که می‌دانید بیلد 18343 حتی جدیدترین بیلد در حلقه آهسته هم نیست.

به یاد داشته باشید، حلقه سریع که در حال حاضر بیلدهای 20H1 را آزمایش می‌کند، پیش نمایش‌هایی برای به روز رسانی ویژگی‌هایی است که تا بهار آینده نخواهند رسید. مایکروسافت هنوز مجبور است بیلدهای 19H2 را منتشر کند، که پیش نمایش‌هایی برای به روز رسانی ویژگی‌هایی خواهد بود که در اواخر امسال منتشر خواهند شد. از آنجا که حلقه سریع نمی‌تواند دقیقا تا 19H2 عقب بیاید، این احتمالا در حلقه آهسته اتفاق می‌افتد. به نظر می‌رسد که جایگاه Slow جدید در صفحه ISO دقیقا برای این کار است.

سه نوع ویندوز 10 Insider Preview build 18912 برای دانلود وجود دارد. شما می‌توانید به طور معمول ویندوز 10 پیش نمایش اینسایدر، ویندوز 10 پیش نمایش اینسایدر سازمانی (Enteprise)، و یا ویندوز 10 پیش نمایش اینسایدر خانگی چین را دریافت کنید. شما می‌توانید آن‌ها را این لینک دانلود دریافت کنید.

منبع :

NEOWIN

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سید علیرضا شمس
پاسخ دهید شنبه 25 خرداد 1398

سلام دوستان من کاربر ویندوز فونم از دو روز پیش دیدم نقشه ایران به نقشه های مایکروسافت اضافه شده و میدونم به صورت آفلاین رو گوشیم داشته باشمش میخواستم ببینم برای شمام کار میکنه ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,