مایکروسافت اخیرا نسخه به روز شده Surface Tools For IT Pros را با پشتیبانی از اعضا جدید خانواده سرفس یعنی سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ منتشر ساخت. برای آگاهی از ویژگی ها و قابلیت های جدید این ابزار با ما همراه باشید.

مایکروسافت اخیرا نسخه جدید Surface Tools for IT Pros را منتشر ساخت، مهم ترین ویژگی نسخه جدید این ابزارها اضافه شدن پشتیبانی از دو عضو جدید خانواده سرفس یعنی سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ است. اگر با این ابزارها آشنایی ندارید باید اشاره کنیم که این ابزارها به مسئولین آی تی یک شرکت کمک می کند تا سرفس های یک سازمان یا شرکت را راه اندازی، مدیریت و البته با توجه به راهکارهای آن شرکت امن سازند.

این ابزارها شامل چندین نرم افزار مختلف می شوند، که در طی این به روز رسانی نسخه های جدید Surface Enterprise Management Mode یا به اختصار SEMM، همچنین Surface UEFI Configurator و Surface UEFI Manager، Surface Dock Updater, Surface Data Eraser, و در نهایت Surface Deployment Accelerator (SDA) عرضه شده اند.

لیست تغییرات این ابزارها به شرح زیر است:

  • نسخه ۲.۰.۸.۰ Surface Deployment Accelerator پشتیبانی از سرفس پرو جدید را به ارمغان آورده است.
  • نسخه ۳.۲.۳۶ Surface Data Eraser پشتیبانی از دستگاه های ذخیره ساز سرفس استودیو، سرفس پرو، و سرفس لپ تاپ را اضافه می سازد.
  • نسخه ۲.۱.۱۵.۰ Surface Dock Updater پشتیبانی از سرفس پرو و سرفس لپ تاپ را نیز دارا خواهد بود.
  • نسخه ۱.۰.۷۴.۰ Surface UEFI Configurator از سرفس پرو و سرفس لپ تاپ نیز پشتیبانی خواهد کرد و از سوی دیگر قابلیت جدید ایجاد یک درایو USB با WinPE که می تواند یک دستگاه از خانواده سرفس را در حالت Surface Enterprise Management Mode راه اندازی کند، بدان افزوده شده است.
  • نسخه ۲.۲.۲۱ Surface UEFI Manager پشتیبانی از سرفس پرو و سرفس لپ تاپ را نیز دارا خواهد بود.

برای دانلود این ابزارها می توانید به این صفحه از سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,