بسته‌ی به‌روزرسانی برای سه‌شنبه‌ هفته آینده است. اما مایکروسافت یک به‌روزرسانی تجمعی جدید را برای آن‌هایی که در به‌روزرسانی Anniversary ویندوز 10 یا نسخه 1607 قرار دارند، منتشر کرده است. به‌طور خاص، این به‌روزرسانی برای کاربران کانال سرویس‌دهنده طولانی مدت (LTSC) و آن‌هایی که از ویندوز 10 نسخه‌ی Enterprise و Education SKU استفاده می‌کنند، در دسترس می‌باشد.

همچنین کاربران ویندوز سرور 2016 LTSC SKU این به‎روزرسانی را دریافت خواهند کرد. پس دیگر ویندوز 10 Home و Pro نسخه 1607 برای این به‌روزرسانی پشتیبانی نمی‌شوند، بنابراین کاربران این نسخه باید سیستم‌عامل خود را به یک نسخه‌ی جدیدتر ارتقا دهند.

این به‌روزرسانی تجمعی KB4478877 شماره بیلد را به 14393.2641 تغییر می‌دهد. شما می‌توانید آن را به صورت دستی از اینجا دانلود کنید و فقط شامل یک رفع اشکال است:

 • خطاب به یک مشکل که از انتشار پورت انتقال آدرس شبکه منبع (SNAT) جهت تقاضا برای یک ماشین مجازی (VM) بعد از اینکه پورت SNAT دیگر مورد استفاده نیست، جلوگیری می‌کند.

متاسفانه سه مشکل شناخته شده‌ی دیگر وجود دارد، که باید از آن‌ها آگاه باشید:

 • پس از نصب پیش‌نمایش Quality Rollup ماه اوت یا به‌روزرسانی NET Framework. در 11 سپتامبر 2018، نمونه‌سازی SqlConnection  می‌تواند یک استثنا را بیفزاید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، مقاله‌ی زیر را در پایگاه دانش مایکروسافت مطالعه کنید:
  استثنا نمونه‌سازی 4470809 SqlConnection  بر روی NET 4.6. و بعد از به‌روزرسانی NET Framework. در ماه‌های اوت و سپتامبر.
  راه حل: مایکروسافت در حال کار بر روی یک رزولوشن است و یک نسخه‌ی به‌روزرسانی را در آینده منتشر خواهد کرد.
 • پس از نصب این به‌روزرسانی، کاربران ممکن است هنگام اجرای فایل‌های ویژه قادر به استفاده از نوار جستجو (Seek Bar) در ویندوز مدیا پلیر نباشند. این مشکل پخش معمولی را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد.
  راه حل: مایکروسافت بر روی یک رزولوشن کار می‌کند و تخمین می‌زند که در اواسط دسامبر 2018 یک راه‌حل در دسترس خواهد بود.
 • هنگامی که ویژگی‌های مربوط به کاراکترهای تعریف‌ شده کاربر نهایی (EUDC) مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است کل سیستم پاسخگو نباشد.
  راه حل: بر روی هر فونت دو بار کلیک کنید و یا بلافاصله بعد از وارد شدن به پوشه‌های فونت مراجعه کنید. مایکروسافت در حال کار بر روی یک رزولوشن است و یک نسخه‌ی به‌روزرسانی را در آینده منتشر خواهد کرد.

تمامی موارد شناخته شده مشابه آن‌هایی هستند که در به‌روزرسانی هفته‌ی گذشته منتشر شد. طبق معمول مجبور نیستید این به‌روزرسانی‌ها را به صورت دستی نصب کنید، زیرا آن‌ها به‌طور خودکار از طریق Windows Update در دسترس خواهند بود.

منبع :

NEOWIN

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,