امروز مایکروسافت دو بیلد جدید برای اینسایدر های حلقه‌ی فَست و حلقه‌ی Skip Ahead منتشر کرد. این انتشار مهمی است، چراکه مشخص می‌کند که رد استون 4 در مراحل پایانی و رد استون 5 در مراحل آغازین ساخته شدن هستند. اینسایدرهای حلقه‌ی فَست بیلد 17101 را دریافت خواهند کرد (از شاخه‌ی RS4_RELEASE)، این در حالی است که اینسایدر های حلقه‌ی Skip Ahead بیلد 17604 را دریافت خواهند کرد که یک بیلد از رد استون 5 است.

در حال حاضر، هر دو بیلد کمابیش شبیه به هم هستند، به این علت که ساخت بیلد حلقه‌ی Skip Ahead به تازگی شروع شده است. موارد جدید در این دو بیلد عبارتند از:

– به‌روزرسانی طراحی اموجی‌ها: این تغییر اموجی‌ها متاثر از گزارش‌ها و نظرات شما بوده است. نمونه‌هایی از اموجی‎‌های به‎روزرسانی شده را در زیر ببینید:

قابلیت جست و جوی اموجی‌ها در زبان‌های دیگر: قبل‌تر در رد استون 4، پنل اموجی‌ها به روزرسانی شد و زبان‌های بیشتری در استفاده از اموجی‌ها به کار برده شد. حال این قسمت جست و جو (Search) نیز از زبان‌های دیگر پشتیبانی می‌کند. دیگر می‌توان یک اموجی را تنها با نوشتن حروف کلیدی در بیش از 150 زبان را پیدا کرد، که شامل انگلیسی بریتانیایی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و بیشتر می‌شود. این به‌روزرسانی به شما در پیدا کردن اموجی مورد نظرتان کمک می‌کند. محض اطلاع، برای باز کردن پنل اموجی‌ها، ابتدا در یک متن محلی را که قصد نوشتن در آن را دارید را انتخاب کنید، سپس دکمه های WIN + نقطه یا Win + نقطه کاما را بزنید.

در این بیلد جدید شما کنترل بیش‎تری بر ویندوز خواهید داشت و می‌توانید خودتان انتخاب کنید که کدام اپلیکیشن UWP می‌تواند به تمام فایل‌های سیستمی شما دسترسی داشته باشد. به اپلیکیشن‌های UWP باید تک تک اجازه داده شود تا دسترسی کامل به فایل‌های شما داشته باشد. در صورتی که اپلیکیشنی دسترسی محدود به فایل‌های شما داشته باشد، دیالوگی به شما نشان داده می‌شود که در آن می‌توانید اجازه دسترسی کامل را به اپلیکیشن بدهید.

منبع :

Windows Central

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
طالب
پاسخ دهید یکشنبه 29 بهمن 1396

سلام ، من به روز رسانی جدید واسم اومده، دانلود میکنم ، هنگام آماده سازی تا ۵درصد میره بعد ارور میده میگه تاریح و منطقه و ساعت تنظیم نیست ، باید چطور تنظیم باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,