اعضای اینسایدر حلقه Slow مدت زیادی بود که بیلد جدیدی را دریافت نکرده بودند، ولی بالاخره مایکروسافت ساعاتی قبل بیلد 17115 ویندوز 10 را برای این دسته از کاربران منتشر کرد. این بیلد همین چند روز قبل برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر شده بود و حالا با فاصله‌ای کوتاه، برای حلقه Slow نیز در دسترس قرار گرفته است. این به‌روزرسانی در واقع سومین بیلد از شاخه رد استون 4 است که برای اینسایدرهای این حلقه عرضه می‌شود. در ادامه همراه وینفون باشید.

اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه Slow باشید، با دریافت این بیلد جدید، با مجموعه بزرگی از ویژگی جدید مواجه خواهید شد که در بیلدهای اخیر حلقه فست در دسترس کاربران قرار گرفته بودند. اکنون شما یک تنظیمات فونت جدید را در اپلیکیشن تنظیمات دریافت خواهید کرد که جایگزین این قابلیت در کنترل پنل شده است و می‌توانید فونت‌های جدید را از استور مایکروسافت دانلود کنید. Quiet Hours اکنون Focus Assist نام دارد و شامل برخی ویژگی‌های جدید همچون توانایی تغییر بین سه حالت از اکشن سنتر را دارا است. همچنین مجموعه‌ای از بهبودهای دیگر در سراسر سیستم‌عامل، از جمله پوسته، تنظیمات، به‌روزرسانی ویندوز، پخش ویدیو HDR و خیلی موارد دیگر نیز در این به‌روزرسانی وجود دارد.

امیدواریم مایکروسافت فایل ایزو بیلد جدید 17115 را نیز منتشر کند. فایل‌های ایزو معمولاً فقط برای بیلدهای حلقه Slow منتشر می‌شوند، اما به علت برخی مشکلات، فایل ایزو برای بیلد 17074 هیچ‌گاه منتشر نشد. این بدان معنی است که آخرین فایل ایزو برای اینسایدرها مربوط به بیلد 17025 می‌شود که بیش از چهار ماه از عمر آن می‌گذرد.

منبع :

NEOWIN

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
شهرام
پاسخ دهید شنبه 19 اسفند 1396

سلام . یک سوال داشتم توی برنامه تلگرام ایکس فایل های عکس و ویدیو کجای گوشی ذخیر میشن ؟

محمد
پاسخ دهید شنبه 19 اسفند 1396

توی فایل های سیستمی هست،درحالت عادی نمیتونی بهشون دسترسی داشته باشی باید گوشی رو انلاک کنی…

شهرام
پاسخ دهید شنبه 19 اسفند 1396

ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,