ساعاتی پیش مایکروسافت دومین به‌روزرسانی تجمعی را برای به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 عرضه کرد. نخستین به‌روزرسانی تجمعی برای این نسخه، بیلد 17134.48 بود که دو هفته پیش به همراه پچ سه شنبه منتشر شد. به‌روزرسانی آوریل برای برخی دستگاه‌های دارای SSD های اینتل و توشیبا با اشکالاتی همراه بود و حالا در بیلد 17134.81 شاهد رفع این مسائل و مشکلات هستیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به‌روزرسانی امروز با کد KB4100403 در دسترس قرار گرفته و شماره بیلد ویندوز 10 را به 17134.81 ارتقا می‌دهد و شامل رفع برخی اشکالات موجود در نسخه‌های قبلی می‌شود.

لیست اشکالات رفع شده:

  • یک مشکل در اینترنت اکسپلورر که ممکن بود ارتباط بین وب ورکرها در بعضی از سناریوهای غیر همزمان با چندین بازدید از یک صفحه وب با شکست مواجه شود.
  • رفع برخی اشکالات مرتبط با اطلاعات منطقه زمانی به روز شده.
  • رفع یک مشکل که در آن تنظیمات عنوان محرمانه پس از ارتقا حفظ می‌شوند.
  • رفع یک مسئله قابلیت اطمینان که ممکن بود هنگامی که نقطه پایان صوتی جدید در هنگام شروع پخش صوتی یا تصویری ایجاد می‌شود، سبب شود عملکرد مایکروسافت اج یا سایر برنامه‌ها متوقف شود.
  • رفع یک مشکل که ممکن بود ثبت نام ویندوز هلو در برخی سخت‌افزارهای خاص که دارای dGPU هستند با شکست مواجه شود.
  • رفع مشکل موجود با رگرسیون انرژی در سیستم‌های دارای دستگاه‌های NVMe از برخی برندهای خاص.

همچنین چندین مشکل شناخته شده در این به‌روزرسانی تجمعی وجود دارد: یکی برای SSD های اینتل و دیگری برای SSD های توشیبا. مایکروسافت توصیه می‌کند که اگر شما از یکی از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنید، برای نصب به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 به صورت دستی تا 25 مِی صبر کنید. پس از این تاریخ، بیلد 17134.81 در بسته‌ی به‌روزرسانی قرار خواهد گرفت، بنابراین شما نباید با مشکلی مواجه شوید.

این مسائل به کسانی که در حال حاضر در حال استفاده از نسخه 1803 ویندوز 10 هستند مربوط نمی‌شود، بنابراین اگر شما در حال استفاده از این نسخه هستید، شما می‌توانید بدون مشکل ویندوز خود را به‌روزرسانی کنید.

منبع :

NEOWIN

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمود
پاسخ دهید پنجشنبه 3 خرداد 1397

من یدونه evo 860 سامسونگ داشتم
بدون دلیل پوکیده نمیاد دیگه بالا

گمونم مربوط به همین خبر باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,