در مرحله‌ایی از چرخه توسعه ویندوز 10 هستیم که بیلدهای پیش نمایش اینسایدر  با سرعت بیشتری از راه می‌رسند. آپدیت ویژگی بعدی با کد نام 19H1، ورژن 1903 ویندوز 10 خواهد بود و این بدان معناست که احتمالا بیلد RTM را در ماه آینده خواهیم داشت، که به صورت عمومی در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

مایکروسافت بیلد 18348 پیش نمایش اینسایدر ویندوز 10 را منتشر کرد. این بیلد شامل بهبودهای مشابه در ایموجی 12.0 است که ما برای اولین بار آن را در بیلد 18845 مشاهده کردیم، که در اواخر هفته گذشته از شاخه توسعه 20H1 منتشر شده بود. پیش نمایش 19H1 در حال استفاده از یک ورژن جدید از ایموجی‌ها بود، اما اکنون که مجموعه کاراکترها نهایی شده است این ویژگی بیشتر از این در حالت پیش نمایش نخواهد بود.

در اینجا تغییرات کامل را با هم میببینیم:

آپدیت ایموجی 12.0

برای اولین بار اینسایدرها ایموجی 12.0 را در بیلد 18277 مشاهده کردند. در اوایل فوریه، مجموعهایی از ایموجی به همراه ایموجی 12.0 به همراه یونیکد نهایی شد و در بیلد 18348 ارائه شد و شما با فشردن دکمه‌های WIN+(period) و WIN+(semicolon) به آنها دسترسی خواهید داشت، اکنون تمام این ایموجیها دارای کلمات کلیدی هستند تا آنها را برای جستجو کردن آسان کند. بعد از نصب بیلد یک بار هم که شده آن را امتحان کنید. کلمات کلیدی شامل Otter, sloth, waffle, ballet shoes و موارد دیگر هستند.

اگر تا به حال آن را امتحان نکرده‌اید ابتدا از چک کردن Kaomoji and Symbols section in the picker ما مطمئن شوید – تایپ مواردی چون (☞゚ヮ゚)☞ یا em dash را فوق العاده آسان می‌کند.

همچنین مایکروسافت اخیرا پیش نمایش 19H1 ویندوز 10 را برای حلقه اسلو منتشر کرد، بنابراین بالاخره برای این اینسایدرها هم موردی برای تست کردن پیدا شد. تا زمانی که این به‌روزرسانی منتشر بشود، طولانی‌ترین زمانی بود که تا به حال یک آپدیت ویژگی برای ویندوز 10 بدون در نظر گرفتن این که آیا  به اندازه کافی برای حلقه اسلو پایدار است یا خیر مورد تست شدن قرار گرفته است.

اگر شما عضوی از حلقه فست هستید، می‌توانید بیلد 18348 را با مراجعه به قسمت Windows Update در Settings خود دانلود کنید و یا این که می‌توانید رایانه شخصی خود را از طریق تب Windows Insider Program به عضویت حلقه فست در آورده و در آن ثبت نام کنید.

منبع :

NEOWIN

 

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,