مایکروسافت بیلدهای پیش نمایش اینسایدر ویندوز 10 را معمولا در روزهای چهارشنبه و یا بعد از آن منتشر می‌کند، و روزهای دوشنبه و سه شنبه در هفته برای تست کردن بیلدها رزرو شده‌اند.اما همانطور که به نهایی شدن آپدیت ویژگی نزدیک می‌شویم، بیلدهای حلقه فست به دفعات بیشتری از راه می‌رسند. شرکت مایکروسافت در روز گذشته بیلد 18351 پیش نمایش اینسایدر ویندوز 10 را برای حلقه فست عرضه کرد.

همان طور که از این مرحله انتظار می‌رفت، هیچ ویژگی جدید front-face وجود ندارد. از آنجا که ورژن 1903 ویندوز 10 در این ماه نهایی شده و برای انتشار عمومی در ماه آوریل آماده می‌گردد، مایکروسافت در این بیلد بر روی اصلاحات متمرکز بوده است.

در اینجا مواردی که اصلاح شده و بهبود یافته‌اند را با هم می‌بینیم:

 • اگر شما قادر به دریافت بازی رایگان State of Decay (به مدت زمان محدود) نبوده‌اید، ما اسلات‌های بیشتری را در دسترس قرار داده ایم! خواه شما این بیلدها را امتحان کرده‌ باشید یا شانس آن را تا به حال نداشته‌اید، این دستورالعمل‌ها تمام مواردی را که به آن نیاز دارید با خود به همراه دارند. ما به لطف بازخوردهای شما برای بهبود دانلود و تجربه نصب بیلد اصلاحاتی انجام داده‌ایم، بنابراین اگر قبلا با مشکلاتی در این رابطه مواجه بوده‌اید لطفا دوباره امتحان کنید.
 • ما مشکلی که در  بیلدهای اخیر منجر به از دست رفتن اپلیکیشن مدیریت رنگ (Color Management) درونی در مانیتورها می‌شد را اصلاح کردیم.
 • مشکلی که برای بعضی از اینسایدرها در هنگام به‌روزرسانی محتوای Jump list باعث کرش کردن Explorer.exe می‌شود را اصلاح نمودیم.
 • ما مشکلی که باعث می‌شد اینسایدرها در بعضی از دستگاه ها در صفحه قفل ویندوز، بعد از وارد کردن پین به صورت اشتباه و قبل از این که گزینه ورود مجدد پین در دسترس قرار بگیرد به طور غیر منتظره‌ایی انتظاری به مدت  30 ثانیه را تجربه کرده‌اند را نیز اصلاح کردیم.
 • مشکلی را که ممکن است باعث شود زمان نشان داده شده در قسمت ساعت سندباکس ویندوز با ساعت بیرون از محیط  سندباکس ویندوز مطابقت نداشته باشد نیز اصلاح گردید.
 • ما مشکلی را که باعث می‌شد در Emoji 12، ایموجی در برخی از فیلدهای متنی XAML  مانند باکس نمایش داده می‌شدند را اصلاح نمودیم.
 • ما مشکلی که در آن مقادیر مقیاس پذیر متنی در طول آپگرید برای اپلیکیشن های Win32  تداوم نمی‌یافت، را اصلاح کردیم.
 • به دلیل مشکل قابلیت اطمینان خواندن در Narrator برای ویژگی “تغییر چگونگی خواندن متن با حروف بزرگ”، این ویژگی با شروع به کار بیلد 18351 غیرفعال شد.
 • مشکلی را که در آن ممکن است رنگ اشاره گر ماوس بعد از خروج و ورود مجدد به اشتباه به رنگ سفید تغییر کند نیز اصلاح گردید.

البته، هنوز مشکلات شناخته شده‌ایی وجود دارد، در اینجا مواردی را که هنوز نیاز به اصلاح دارند با هم ببینیم:

 • راه‌اندازی بازی‌هایی که از نرم افزار anti-cheat استفاده می‌کنند ممکن است عامل باگ چک (GSOD) بشود.
 • کارت صدای Creative X-Fi به درستی کار نمی‌کند. برای حل این مشکل با Creative همکاری می‌کنیم.
 • در حالی که این بیلد شامل برخی از بهبودها برای حالت Night Light می‌باشد، ولی ما همچنان در حال بررسی مشکلات گزارش شده در این حوزه هستیم.
 • برخی از ریدرهای کارت SD شرکت Realtek به درستی کار نمی‌کنند. ما در حال بررسی این مشکل هستیم.
 • در حال بررسی گزارشاتی از ورژن چینی چندین بازی هستیم که کار نمی‌کنند.
 • ما در حال بررسی مشکلی هستیم که تنظیمات region برای بعضی از اینسایدرها در هنگام آپگرید ریست می‌شود.
 • در حال بررسی مشکلی هستیم که مانع از این می‌شود که Vmware قادر به نصب و به‌روزرسانی بیلدهای پیش نمایش ویندوز اینسایدر باشد. Hyper-V اگر در دسترس شماست جایگزین مناسبی است.
 • اگر هر یک از بیلدهای اخیر را از حلقه فست نصب کرده‌اید و سپس به حلقه اسلو مراجعت نموده‌اید، گزینه انتخابی مانند فعال کردن developer mode در دسترس نخواهد بود. شما باید برای اضافه/نصب/فعال کردن گزینه انتخابی در حلقه فست باقی بمانید. و این به این دلیل است که گزینه انتخابی فقط بر روی بیلدهای تایید شده برای حلقه‌های خاص نصب می‌شود.

زمانی که ورژن 1903 ویندوز 10 برای ماه بعد عرضه شود، اینسایدرهای حلقه فست شروع به دیدن بیلدهایی از شاخه توسعه 19H2 خواهند نمود. در حال حاضر، اینسایدرهای Skip Ahead در حال آزمایش 20H1 هستند، که انتشار آن برای نیمه اول سال 2020 در نظر گرفته شده است.

و مانند همیشه، شما می‌توانید با مراجعه به قسمت Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates از کامپیوتر خود این بیلد را نصب کنید. اگر شما عضوی از حلقه فست نیستید و تمایل دارید عضوی از آن باشید و ثبت نام کنید، به تب Windows Insider Program مراجعه کنید.

منبع :

NEOWIN

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,