مایکروسافت هفته گذشته بیلد 18894 ویندوز 10 را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرد، که تجربه جستجوی جدیدی را برای زیر مجموعه‌ایی از کاربران به همراه داشت. متاسفانه، این بیلد اپلیکیشن Your Phone را از کار می‌اندازد، و آن هم از بخشی که اطلاعات تلفن همراه شما با کامپیوتر شخصی شما همگام‌سازی می‌شود. حال مایکروسافت برای اصلاح آن، بیلد دومی منتشر کرده است.

این بیلد با شماره 18895 منتشر شده است، که تنها یک شماره بالاتر از بیلد قبلی می‌باشد، و اپلیکیشن Your Phone را دوباره به کار می‌اندازد، تغییر دیگری برای ذکر کردن وجود ندارد. این بدین معناست این بیلد مشکلات شناخته شده مشابه 18894 را به همراه دارد.

به اندازه کافی جالب توجه خواهد بود اگر بگوییم، اصلاحیه داغ این بیلد برای اینسایدرهایی در نسخه‌ها و زبان‌های خاصی از ویندوز 10 در دسترس نیست. این نسخه‌ها شامل:

  • ویندوز 10 نسخه خانگی N ورژن 64 بیتی در زبان‌های مجارستانی – مجارستان و پرتغالی – پرتغال
  • ویندوز 10 نسخه خانگی ورژن 64 بیتی در زبان‌های چکی – چک و اسپانیایی – اسپانیا و کره‌ایی – کره
  • ویندوز 10 نسخه حرفه‌ایی ورژن 64 بیتی در زبان‌های لیتوانیایی – لتونی و اسپانیایی – مکزیک

اگر عضو حلقه فست هستید و تجمیع با اپلیکیشن Your Phone شما قطع شده است، می‌توانید به قسمت Windows Updates رفته و بر روی گزینه check for updates کلیک کرده و اصلاحیه را دریافت کنید. با توجه به ویژگی‌های جدید، و از آنجایی که مایکروسافت هنوز چیز بزرگی به چرخه انتشار بیلدها در 20H1 اضافه نکرده، ممکن است مجبور باشید کمی بیشتر صبوری کنید. به خاطر داشته باشید، که این به‌روزرسانی ویندوز 10 برای سال آینده طراحی شده است، بنابراین هنوز برای نمایان شدن ویژگی‌های جدید زمان باقی است.

منبع :

NEOWIN

186 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید دوشنبه 24 اردیبهشت 1398

این بیلد با این تغییرات کم ارزش دانلود نداره ولی بابت اطلاع رسانی ممنون.
جالبیش اینکه یک رقم بالا رفته که واقعا خنده داره برای اینکه مایکروسافت بیشتر وقت ها پک میداد بیرون نه یک بیلد بره بالا این نشون از کندشدن امدن ویژگی های جدیده یا اینکه ویندوز دارای چندین پروژه بزرگ در پشت صحنه است به نظرم اومدن ویندوز 10.1 تا زمان بیلد 20000 غیر محتمله ولی احتمال شدید میدم تو کرومیوم یا وانادیوم یا هر چی که قراره اسمش باشه سر و کله اش پیذا خواهد شد اگر تا اون موقع ویندوز 10 هم باشه.
بالاخره یک ویژگی جدید هم نیومده و فقط ویژگی هایی برای قابلیت های ریز بوده. دقیقا داره مثل ویندوزفون توی روز های اخرش میشه البته این فرق داره این فرق بازسازی ویندوزه. ولی امیدی به دکستاپ نخواهد بود و احتمالا با یک برگشت به win32 بزودی همه شوکه بشن البته یونیورسال سر جای خودش تا سال 2022 یا 2021 باقی خواهد موند و خبرها ناشی از بازسازی microsoft.os هستش ببخشید این ویندوز نخواهد بود.
ولی امکانات جدیدی در راهند پس ناامید نشوید. زیرا سرفیس با ویندوز 10 کار خواهد کرد. به جز مدل گو و در اینده همه.
وینفون بچاپ خبر رو.

منو
پاسخ دهید دوشنبه 24 اردیبهشت 1398

و سلام بر 1905
و سلام بر بیلد بعدی 18901 و 18905 البته احتمال تغییر رقم وجود داره.

منو
پاسخ دهید دوشنبه 24 اردیبهشت 1398

و سلام بر 1905
و سلام بر بیلد بعدی 18901 و 18905 البته احتمال تغییر رقم وجود داره.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,