به طور معمول بیلدهای پیش نمایش اینسایدر ویندوز 10 در حلقه فست در آخر هفته انتشار می‌یابد. این بار بیلد 18898 منتشر شده، و از شاخه توسعه 20H1 می‌باشد.

به یاد داشته باشید، این یک به‌روزرسانی ویژگی است که تا بهار آینده منتشر نخواهد شد. اگر به دنبال پیش نمایش‌های 19H2 هستید، هنوز انتشار نیافته‌اند، اهر چند به زودی شاهد انتشار آنها خواهیم بود. ولی احتمالا خیلی جزئی خواهند بود، و این در حالی است که ویژگی‌های بسیار قابل توجهی در 20H1 وجود دارند.

تا آنجا که ویژگی‌های جدید این به‌روزرسانی به ما نشان می‌دهد، یکبار دیگر بیلد 18898 چیز زیادی برای ارائه ندارد. اکنون می‌توانید نوع دیسک را در تب Performance در Task Manager ببینید. در بخش زیر تغییرات کامل درج شده است:

در حال حاضر نوع دیسک در تب Task Manager Performance قابل مشاهده است

یک تغییر کوچک، اما شاید مفید، شما قادر خواهید بود نوع دیسک (برای مثال SSD) را برای هر دیسک لیست شده در تب performance ادر Task Manager ببینید. این ویژگی خصوصا در حالت‌هایی مفید خواهد بود که چندین دیسک لیست شده دارید، بنابراین می‌توانید تفاوت بین آنها را ببینید.

البته باید بدانید که این به‌روزرسانی است که احتمالا یک سال دیگر منتشر خواهد شد، در طول این مدت ویژگی‌های بسیاری از راه خواهد رسید. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که مایکروسافت در حال اضافه کردن موارد جزئی به اینجا و آنجا است.

منبع :

NEOWIN

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,