_ویندوز پنل جدید

بیلد 18936 ویندوز 10 برای حلقه فست منتشر شد قابلیت ایجاد سریع رویداد در نوار وظیفه

آخر هفته است و زمان انتشار بیلد پیش نمایش اینسایدر دیگری برای حلقه فست از راه رسیده است. شماره بیلد امروز 18936 است، و از شاخه توسعه 20H1 می‌باشد.

مثل همیشه بیلدهای انتشاری در حلقه فست از شاخه توسعه 20H1 ، ویژگی‌های جدید بسیار کمی دارند. شما اکنون می‌توانید رویدادهای تقویم خود را در نوار وظیفه ایجاد کنید و تنظیم جدیدی وجود دارد که دستگاه خود را بدون کلمه عبور تنظیم کنید. به غیر از این، مایکروسافت خاطر نشان کرده اکنون phone screen اپلیکیشن Your phone برای بسیاری از دستگاه‌های سرفیس در دسترس است، گرچه خاص این بیلد نبوده است.

در اینجا لیست کامل تغییرات آمده است:

اپلیکیشن Your Phone – اکنون در بیشتر دستگاه‌های سرفیس Phone screen در دسترس قرار گرفته است

مایکروسافت در خبر انتشار این بیلد عنوان کرده، که همان طور که وعده داده شده، ما مشتاق به گسترش قابلیت دسترسی phone screen برای کامپیوترهای بیشتری هستیم. با آخرین به‌روزرسانی درایور در حلقه‌های اینسایدر ویندوز (Marvell 15.68.17013.110)، دستگاه‌های سرفیس زیر ویژگی پیش نمایش phone screen را دریافت خواهند کرد، سرفیس لپ تاپ، سرفیس لپ تاپ 2، سرفیس پرو 4 ، سرفیس پرو 5 ، سرفیس پرو 6، سرفیس بوک، و سرفیس بوک 2 . اگر یکی از این دستگاه‌ها را در اختیار دارید، این تغییر جدید را امتحان کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ایجاد سریع رویداد در نوار وظیفه

آیا تا به حال شده در حال برنامه‌ریزی بخواهید برای کمک به سازماندهی افکار خود بخش clock and calendar را باز کنید؟ مایکروسافت عنوان کرده، ما در حال کار برای راحتی ایجاد رویدادها و یادآوری‌ها بوده‌ایم، و خوشحالیم امروز اعلام کنیم که تمامی اینسایدرهای حلقه فست زمانی که در نوار وظیفه بر روی تاریخ کلیک می‌کنند این تغییر جدید را خواهند دید:

تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید و شروع به تایپ کنید – اکنون گزینه‌های خطی تنظیم زمان و مکان را خواهند دید. مشتاقانه منتظریم تا این تغییر را تست کرده و اگر نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

با حساب‌های کاربری مایکروسافت بدون کلمه عبور وارد دستگاه خود شوید

برای بهبود امنیت و تجربه ورود (sign-in) یکدست اکنون می‌توانید برای حساب‌های کاربری مایکروسافت در دستگاه ویندوز 10 خود با رفتن به مسیر Settings > Accounts > Sign-in options و انتخاب گزینه “On” زیر قسمت “Make your device passwordless” ورود بدون کلمه عبور را فعال کنید. فعال کردن ورود بدون کلمه عبور تمام حساب‌های کاربری مایکروسافت در دستگاه ویندوز 10 شما را برای احراز هویت مدرن با Windows Hello Face, Fingerprint و یا PIN تغییر می‌دهد. اگر تا به حال ویندوز هلو (Windows Hello) را تنظیم نکردهاید، به مسیر Settings > Accounts > Sign-in options بروید و آن را تنظیم کنید.

لطفا توجه داشته باشید، این ویژگی در حال حاضر برای بخش کوچکی از اینسایدرها راه‌اندازی شده و بخش بالا ممکن است برای تمامی کاربران در تنظیمات آنها نمایش داده نشود . اگر بخش بالا هنوز برای شما در دسترس قرار نگرفته، در هفته یکبار آن را چک کنید.

و در انتها، مانند همیشه مایکروسافت عنوان داشته، منتظر بازخوردهای شما هستیم. لطفا نظرات خود را در Feedback Hub > Security and Privacy > Windows Hello PIN با ما در میان بگذارید.

ویژگی‌های بسیاری برای توسعه شاخه 20H1 در راه است، چرا که این آپدیت ویژگی برای ارائه در بهار آینده در نظر گرفته نشده است. و در نهایت، 19H2 بالاخره به زمان ارائه به کاربران نزدیک می‌شود. مایکروسافت اولین بیلد 19H2 را در هفته گذشته برای حلقه اسلو (Slow) منتشر کرده است.

منبع :

NEOWIN

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,