مایکروسافت اخیرا SDK پیش نمایش بیلد ۱۶۲۲۵ را برای رایانه ها در دسترس قرار داد و اکنون توسعه دهندگان می توانند از این بیلد به همراه بیلد پیش نمایش ۱۶۲۲۶ که هفته پیش برای حلقه Fast منتشر شد استفاده کنند. برای ادامه مطلب با وینفون همراه باشید.

آخرین تغییرات بیلد SDK منتشر شده شامل رفع باگ و یکسری تغییرات آزمایشی در قسمت API است و مایکروسافت به دنبال این موضوع اشاره کرد که تغییرات جدید تنها توسط Visual Studio 2017 یا نسخه های بالاتر پشتیبانی می شود.

نکات مهم:

  • این بیلد به دلیل آنکه SDK است تنها به همراه بیلد های SDK قبلی و تنها به وسیله Visual Studio 2017 کار می کند. با نصب این بیلد هنوز هم می توانید به برنامه های با پشتیبانی بیلد ویندوز ۱۰ کریترز و نسخه های قبل تر از طریق استور دسترسی داشته باشید و با آنها کار کنید.
  • از این به بعد بیلد های SDK به صورت رسمی توسط Visual Studio 2017 و نسخه های بالاتر آن پشتیبانی می شوند. برای دریافت Visual Studio 2017 می توانید اینجا کلیک کنید.

مشکلات شناخته شده:

  • قسمت Designer کار نمی کند: هنگام نشان دادن XAML در پنجره Designer در Visual Studio، کنترل ها اجرا نمی شوند.
  • عمل تلفیق (Compilation) در دستگاه های غیر ویندوز ۱۰ عمل نمی کند: در حین ساخت برنامه ها بر روی دستگاه های قدیمی ممکن است اِروری را مشاهده کنید، این اِرور هنگامی ایجاد می شود که نسخه Platform Minimum Target بر روی ۱۰.۰.۱۶۲۲۵.۰ تنظیم شده باشد. برای حل این مشکل بر روی فایل پروژه خود کلیک کرده و Properties را انتخاب و از آنجا نسخه کنونی را به یک نسخه SDK قدیمی تر تغییر دهید.

تغییرات مهم:

به روز رسانی API و تغییرات دیگر

هنگام به روز رسانی به API های جدید تر، برنامه خود را طوری تنظیم کنید که بتواند بر روی بالاترین طیف دستگاه های با سیستم عامل ویندوز ۱۰ جوابگو باشد. برای اطلاعات بیشتر به این مطلب رجوع کنید. (مطلب به زبان انگلیسی است).

برای دریافت این بیلد به بخش Developer وب سایت Microsoft Windows Insider رجوع کنید و اگر می خواهید بازخورد خود را ثبت کرده و در رابطه با مشکلات بیلد اطلاعات بیشتری به دست آورید، به Microsoft Developer Forum مراجعه کنید.

منبع :

ONMSFT

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ADP
پاسخ دهید دوشنبه 12 تیر 1396

“قسمت Designer کار نمی کند: هنگام نشان دادن XAML در پنجره Designer در Visual Studio، کنترل ها اجرا نمی شوند.”
مختص این SDK نیست خیلی وقته این مشکل و داریم 😒
البته تک و توک…
مدام باید به نت وصل باشیم تا این مشکل پیش نیاد…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,