تقریباً چهار ماه از انتشار جدیدترین فایل ISO ویندوز 10 برای اینسایدرها توسط مایکروسافت می‌گذرد. در حقیقت، این فایل مربوط به بیلد 17127 است که یکی از آخرین بیلدهای مرحله توسعه بوده و حتی بیلد RTM برای به‌روزرسانی آوریل 2018 نیز محسوب نمی‌شود. در حالی که بیش از دو هفته است که این شرکت سرانجام بیلدی از رد استون 5 را برای حلقه Slow منتشر کرده، هنوز خبری از انتشار فایل ISO آن نیست. دلیل عدم انتشار فایل ISO این نسخه هنوز مشخص نیست، ولی اکنون اتفاق عجیب‌تری رخ داده است.

از آنجا که تیم اینسایدر معمولاً دو نسخه از جدیدترین فایل‌های ISO را در وب سایت مایکروسافت ارائه می‌دهند، تا کنون فایل ISO دو بیلد 17127 و 17115 در دسترس قرار داشت، که البته با توجه به قدیمی بودن آنها، دلیلی هم برای استفاده از آنها وجود نداشت. بنابراین اکنون، به دلیل اینکه مایکروسافت تقریباً چهار ماه است که نتوانسته هیچ گونه فایل ISO جدیدی منتشر کند، این شرکت همین دو نسخه را نیز از صفحه دانلود حذف کرده است. آنها یک پیام در این صفحه منتشر کرده‌اند که تنها عبارت “به زودی” را نشان می‌دهد.

در حقیقت، دو بیلدی که قبلاً ارائه شده بودند، اکنون منقضی شده‌اند و دلیلی برای باقی ماندن آنها وجود نداشته است. با این حال مایکروسافت هیچ گونه زمانی برای انتشار فایل ISO بعدی ویندوز 10 اعلام نکرده است، ولی انتظار می‌رود با انتشار بیلد اینسایدر بعدی برای حلقه Slow، این اتفاق رخ دهد.

منبع :

NEOWIN

2178 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , ,