Xbox One S -kinect port

دیروز در کنفراس E3 2016، مایکروسافت از کنسول جدید Xbox One S رونمایی کرد. ابعاد Xbox One S حدودا ۴۰ درصد کوچک تر از نسخه اصلی اکس باکس است و منبع تغذیه (آداپتور برق) آن نیز در داخل دستگاه جاسازی شده است. همچنین برای این که تا حد ممکن Xbox One S جمع و جور و کوچک ساخته شود، آن ها پورت اختصاصی کینکت را نیز از پشت دستگاه حذف کرده اند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

البته کینکت اکس باکس وان، به کمک آداپتور کینکت جدیدی که طراحی شده، با استفاده از اتصال پورت USB هنوز قابلیت سازگاری با Xbox One S را دارا خواهد بود. اگر شما در حال حاضر صاحب یک کنسول اکس باکس و کینکت هستید و قصد خرید Xbox One S را دارید، مایکروسافت یک آداپتور کینکت اکس باکس به صورت رایگان به شما اهدا خواهد کرد.

این آداپتور به صورت رایگان در اختیار مشتریانی که یک کنسول اکس باکس وان، یک کینکت اکس باکس و یک کنسول Xbox One S دارند قرار خواهد گرفت. با توجه به مطالب گفته شده در بالا، شما بعد از که یک کنسول Xbox One S تهیه کردید باید اقدام به سفارش این آداپتور رایگان بکنید. شما برای دریافت آداپتور کینکت اکس باکس به صورت رایگان، نیاز به شماره سریال این ۳ دستگاه خواهید داشت.

به نظر شما حذف این پورت، نقطه ی ضعف این دستگاه به حساب نمی آید؟

منبع :

MSPOWERUSER

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,