عنوان Scalebound. از عناوین مورد انتظار اکس باکس در نسل هشتم بود که متاسفانه چند ماه قبل روند ساخت آن متوقف شد. اما به تازگی، بعد از برخی تحرکات تازه پیرامون Scalebound پس از توقف ساخت آن؛ مایکروسافت دوباره دامنه این عنوان را تجدید کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با اینکه مایکروسافت توضیحی پیرامون این مسئله ارائه نداده اما شایعات فراوانی پیرامون این عنوان در سطح اینترنت در حال گسترش است. پایه و اساس همه شایعه ها به اطلاعات اخیر منتشر شده از وبسایت Justia منتهی می شود.

این وبسایت به طور اختصاصی به پوشش همه اطلاعات مرتبط با نشان های تجاری اعم از تاریخ ثبت، توقف کار و آخرین وضعیت فعالیت دارد. اگر به آخرین اطلاعات ثبت شده در این وبسایت راجع به عنوان Scalebound رجوع کنیم متوجه خواهیم شد که از ماه اکتبر ( زمان توقف فعالیت Scalebound ) تا ماه مِی هیچ تغییری در وضعیت این عنوان شکل نگرفته اما از ابتدای این ماه، نام تجاری Scalebound دوباره به حالت فعال در آمده است.

همچنین یکی از اعضای داخلی با نام X-rays پیرامون این موضوع توییتی به این شرح ارسال کرده است:

آیا Scalebound را به یاد دارید؟ خبر خوب این که روند توسعه بازی دوباره از سر گرفته شده است. ساخت بازی این بار توسط تیمی نزدیک به مایکروسافت درحال انجام است. به زودی اطلاعات زیادی راجع به این بازی منتشر خواهد شد.

این کاربر اطلاعات تازه ای مربوط به از سرگیری مراحل توسعه Scalebound ارائه داده است. بر طبق گزارشات، Platinum Games که پیش از آن وظیفه ساخت این بازی را برعهده داشت دیگر نقشی در ساخت بازی ندارد و احتمالا مایکروسافت در حال انجام یک بازآفرینی دوباره است. چیزی شبیه به یک بازسازی کامل نسبت به آنچه که تا کنون از این عنوان نمایش داده شده بود. برای همین نباید انتظار عرضه این عنوان را در بازه زمانی کوتاه داشت.

این اتفاق می تواند به یکی از بزرگترین غافلگیری ها برای طرفداران اکس باکس مبدل شود. با اینکه مایکروسافت تا این لحظه هیچ گونه واکنشی به این اخبار نشان نداده اما اگر شایعات حقیقت داشته باشند، می توانیم شاهد حضور Scalebound در کنفرانس E3 امسال باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا شاهد بازگشت دوباره این عنوان مورد انتظار خواهیم بود؟
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

 

منبع :

SOMOSXBOX

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
My Love Windows
پاسخ دهید جمعه 29 اردیبهشت 1396

کسی میدونه کنسول نسل ۹ کی معرفی میشه؟

    كيان زرعكانی
    پاسخ دهید جمعه 29 اردیبهشت 1396

    معمولا تغییر نسل زمان معینی نداره اما به شخصه فکر میکنم این اتفاق قبل از ٢٠٢٠ نیوفته.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,