PDF Reader

مایکروسافت بی سرو صدا اعلام کرد که برنامه پی دی اف خوان مستقل خود را برای ویندوز 10 بازنشسته می کند. این برنامه اولین بار در ویندوز 8.1 ساخته شد و در حال حاضر توسط برنامه مایکروسافت اج جایگزین شده است. این شرکت قبلاً برنامه را برای دستگاه های ویندوز 10 موبایل متوقف کرده بود و قصد دارد آن را برای دستگاه های ویندوز 10 نیز متوقف کند.

حالا که مایکروسافت اج در ویندوز حضور دارد، برنامه پی دی اف خوان واقعاً یکی از مواردی است که در حال حاضر غیرضروری شناخته می شود. مایکروسافت قبلاً مجموعه ای از ویژگی های مفید مانند هایلایت کردن نوشته و یا نقاشی روی فایل های پی دی اف را به مرورگر اج افزوده است، بنابراین کاربران به راحتی می توانند از صفحات وب یادداشت بردارند و فایل های پی دی اف را ویرایش کنند.

اکنون کاربرانی که برنامه پی دی اف خوان را باز می کنند پیام زیر را می بینند:

مایکروسافت برنامه پی دی اف خوان را در این نسخه و نسخه های بعدی ویندوز 10 بازنشسته می کند و بعد از 15 فوریه 2018 شما نمی توانید از این برنامه استفاده کنید. ما به شما توصیه می کنیم که از مایکروسافت اج برای خواندن  پی دی اف، ویندوز اکس پی اس ویور، برای فایل های XPS و برای فایل های TIFF از برنامه ویندوز فوتوز استفاده کنید.

در حالی که مایکروسافت شما را به استفاده از اج تشویق می کند، ولی هنوز می توانید از گوگل کروم یا فایرفاکس برای وب گردی استفاده کنید و بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی، برای فایل های پی دی اف از اج استفاده کنید.

اپلیکیشن Microsoft Reader تا تاریخ 15 فوریه سال 2018 در دسترس خواهد بود.

منبع :

MSPU

5 پست
پوریا مفتاحی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام