microsoft-logo-2

از زمان ورود ساتیا نادلا به صحنه ی مدیریت مایکروسافت، شاهد تغییرات جدیدی در اهداف و برنامه های پیش روی این غول دنیای فناوری بوده ایم. حال گزارشی منتشر شده است که از سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری مایکروسافت برای بازسازی مقر اصلی خود در ردموند واشنگتن خبر می دهد. در حالی که گفته می شود که مایکروسافت یک شرکت را برای طراحی مجدد مقر اصلی خود استخدام کرده است، اما تصمیم نهایی در این رابطه اخذ نشده است.

1022_Microsoft

بر اساس گزارش Bloomberg Business، و با استناد به منبع آگاهی که نام آن ذکر نشده است، مایکروسافت شرکت Skidmore, Owings & Merrill LLP همان شرکتی که برج خلیفه بلند ترین ساختمان جهان با 830 متر ارتفاع را طراحی کرده است را برای بازسازی مقر اصلی خود استخدام کرده است. این دو شرکت هم اکنون نیز با هم همکاری دارند – مایکروسافت هم اکنون با این شرکت طراح برای اتصال ساختمان های خود در مانتین ویو کالیفورنیا همکاری می کند.

مقر اصلی مایکروسافت در ردموند واشنگتن بسیار بزرگ می باشد، این مقر با حدود 80 ساختمان خود در زمینی به مساحت 202 هکتار واقع شده است. در حالی که این اقدام مایکروسافت با در نظر گرفتن این مورد که مایکروسافت در مدت اخیر کارمندان بسیاری را اخراج کرده است، ممکن است بسیار بیهوده و بی معنی به نظر برسد، اما در واقع این سرمایه گذاری مایکروسافت یک اقدام استراتژیک خواهد بود.

برای شروع، گفته شده است که مایکروسافت می خواهد دسترسی به تمام قسمت های مقراصلی خود را برای تمام کارکنان راحت تر کند، ساختمان های موجود را با ایجاد فضای کاری بیشتر باز طراحی کند، و کیفیت محل کار را بهبود بخشد. همچنین مایکروسافت قسمتی از بودجه را برای ساخت راه های عبور عابر پیاده و دوچرخه اختصاص خواهد داد، تا دسترسی کارکنان به قسمت های مختلف را هر چه بیشتر راحت کند.

microsoft-headquarters

اما یک مورد دیگر این است که مایکروسافت می خواهد از مکان مقر خود بهترین استفاده را ببرد. مقر اصلی مایکروسافت تنها چند مایل از سیاتل فاصله دارد و این در حالی است که شرکت های رقیب برای نزدیک شدن به شهر های بزرگ، هزینه های بسیاری را صرف می کنند. همچنین گفته می شود که این تغییرات تا حدودی برای جذب مهندسان جوان و همچنین ارائه ی مسکن و محل سکونت به آن ها می باشد.

اگر چه که مایکروسافت هنوز این گزارش را تایید نکرده است، اما مایکروسافت این جمله را اعلام کرده است که “ما به طور مداوم بر روی مقر اصلی مایکروسافت با توجه به نیاز های آینده کار می کنیم”

با تمام این موارد، اگر این گزارش حقیقت داشته باشد، به نظر می رسد که مایکروسافت بخشی از مقر اصلی خود را به محیط هایی برای سرگرمی و خرید نیز اختصاص دهد. با توجه به تمام موارد ذکر شده، به نظر می رسد که مایکروسافت به دنبال این است که مقر اصلی خود در ردموند واشنگتن را به مکانی رویایی تبدیل کند و محیطی بسیار هیجان انگیز را برای کارکنان خود خلق کند.

منبع: NEOWIN

منبع :

NEOWIN

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mahdi
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

!!!!

MojtabaHere
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

اپل هم داره یه ساختمون جدید میسازه

ممد
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

عکس این دختره مو قرمزه رو نمی خواین وردارین؟

    saber
    پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

    چ میخوای ازش به این گوگولییی

محمدعلی
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

کاشکی از این چند میلیارد یه کمیش رو میداد چند تا طراح گوشی و برنامه نویس برای ویندوز موبایل استخدام میکرد .تا بیچاره گابریل از این دست تنهایی در بیاد.گناه داره هم برنامه نویسی کنه هم طراحی کنه تازه بعدظهرها هم باید بمونه برای ساتیا چایی بریزه.!

Hesam
پاسخ دهید شنبه 15 شهریور 1394

یهویی بگین پدیده شاندیز دو رو داره میزنه،از تکنولوژی میاد بیرون حتما😅.شوخی کردم.دمش گرم بهش ایمان دارم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,