skype-teams

Slack برنامه ای است که به تیم ها کمک می کند تا با یکدیگر در ارتباط باشند و بتوانند تمام اطلاعات و فایل ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، بدون این که نیاز به انجام فرآیند های طولانی و زمان بر باشد. در ماه مارس، اعلام شد که مایکروسافت در نظر دارد Slack را به ازای پرداخت ۸ میلیارد دلار تصاحب کند. ولی در پایان، تصمیم این شرکت برای خرید Slack تغییر یافت و آن ها تصمیم گرفتند که سرویس پیام رسانی خود، یعنی اسکایپ را بهبود دهند. با وینفون همراه باشید.

آن طور که معلوم است، این استراتژی می تواند چیزی موسوم به Skype Teams باشد، که رقابت مستقیم با Slack را هدف قرار داده است. بنا به گزارش اولیه از MSPU، سرویس Skype Teams از نظر ویژگی ها شبیه به Slack خواهد بود.

۱۴۷۳۲۰۴۷۸۹_skype-teams-2_story

آن چه شما در بالا مشاهده می کنید، “The Fun Picker” نامیده شده است که کاربران می توانند از آن برای ارسال فایل های GIF، تصاویر و غیره استفاده کنند. همچنین شما در آن می توانید یک ستون کناری را مشاهده کنید که شامل کلید های میانبری برای دسترسی به قسمت های مختلف نرم افزار می باشد. شما می توانید از گزینه ی Chat برای پیدا گفتگو های مختلف خود، از گزینه ی Teams برای اتصال به تیم های مختلف، از گزینه ی Meetings برای دیدن فهرست برنامه های خود و از گزینه ی Files برای اتصال به وان درایو خود استفاده کنید.

این سرویس همچنین شامل مکالمات موضوعی نیز می باشد، که از ویژگی های مهمی است که در Slack وجود ندارد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم به یک پیام پاسخ دهند، و دیگران همان را انجام دهند. این ویژگی شبیه به یک سیستم اظهار نظر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، Skype Teams در ابتدا برای مشترکین آفیس ۳۶۵ عرضه خواهد شد و در ادامه “ممکن است” در دسترس سایر کاربران نیز قرار بگیرد. در این گزارش هیچ اطلاعاتی از زمان معرفی این سرویس ارائه نشده است، اما با توجه به این که کنفرانس Ignite مایکروسافت در اواخر همین ماه برگزار خواهد شد، ممکن است که این کمپانی در مورد این موضوع نیز صحبت هایی داشته باشد. زمانی که این سرویس راه اندازی شود، در دسترس تمام پلتفرم ها از جمله ویندوز (و همچنین موبایل)، iOS و اندروید قرار خواهد گرفت.

منبع :

NEOWIN

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mramir
پاسخ دهید چهارشنبه 16 شهریور 1395

الان یه عده آدم بی منطق دوزاری میکن بحای این کارا بیاد فون فلان کنه…! حالم بهم میخوره از نق زدنتون این سایت خوب بود همیشه بودم اینجا این آدمای بیخود نق نقو که سرجمع میانگین سنیشون ۲۰ سال نیست همش نق نق میزنن! مایکروسافت فون یعنی گوشی بالا رده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,