Bill_Gates_مایکروسافت Research اخیراً سالگرد ۲۵ سالگی تأسیس خود را جشن گرفت. محلی که بسیاری از فناوری‌های عظیم، که امروزه بدون آن‌ها نمی‌توانیم زندگی کنیم، در آن توسعه پیدا گرده است. در حاشیه مراسم اجلاس سالیانه اساتید داشگاه، عده‌ای از مشاهیر دنیای فناوری، گرد هم آمدند تا پیش‌بینی کنند که چه اتفاقی در ۲۵ سال آینده، برای دنیای فناوری خواهد افتاد.

اگر از این رویداد اطلاع نداشتید، Microsoft Research blog یک ویدیو از قسمت‌های مهم و جالب آن را منتشر کرده است که باهم به‌مرور آن می‌پردازیم.

با توجه به این‌که مایکروسافت همیشه بهترین دانشمندان عرصه فناوری را در بخش تحقیقات خود به‌کار گرفته است، تعدادی از این دانشمندان و آقای بیل گیتس بنیان‌گذار این شرکت دورهم جمع شدند تا به بررسی آنچه فناوری در ربع قرن گذشته برای ما به ارمغان آورده و آنچه در ربع قرن آتی انتظار می‌رود انجام شود، بپردازند.
این اجلاس، با بیست و پنجمین سال تأسیس بخش تحقیقات مایکروسافت مصادف شده بود. واحدی که هم‌اکنون بیش از ۱٬۰۰۰ دانشمند و مهندس را در آزمایشگاه‌های خود در سراسر دنیا در اختیار دارد و آن‌ها در حال کار بر روی پروژه‌ها شرکت یا پروژه‌های مشترک با دانشگاه‌ها هستند.

دریافت ویدیو با کیفیت ۲۷۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

این ویدیو را مشاهده کنید تا متوجه شوید بخش تحقیقات مایکروسافت چه خوابی برای ۲۵ سالِ آینده جهان و فناوری دیده است تا کمک کند دنیا به جای بهتری برای زیستن، تبدیل شود. در بخش نظرات به ما بگویید که دوست دارید چه فناوری‌هایی را در آینده از مایکروسافت ببینید؟

منبع :

WINBETA

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Shahriar
پاسخ دهید شنبه 1 مرداد 1395

کسی که با کار های Microsoft Research اشنا باشه ۱۰۰% ماکروسافت رو به چشم یک خدا میبینه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,