microsoft-researcher-christopher-white

Chris White یکی از مهم ترین محققان مایکروسافت است که در سال ۲۰۱۲ برنامه ای برای نیروهای امنیتی امریکا طراحی کرد تا دسترسی دقیق تر و عمیق تری به اطلاعات اینترنت در راه مبارزه با قاچاقچیان انسان، موادمخدر و … داشته باشند. و امروز جایزه ی خود را به خاطر خدمات خود دریافت کرده است.

کریستوفر وایت یکی از مهم ترین محققان مایکروسافت است که در سال ۲۰۱۰ پروژه ای نرم افزاری برای انالیز و بررسی داده های بزرگ در راه بهبود عملکرد نیروهای آمریکایی در جنگ افغانستان توسعه داد و برای مدت ۲ هفته در تابستان در کاخ سفید بر روی برنامه ریزی پروژه ای که از جزییات آن خبر نداشته است کار کرده است. طبق گفته ی Garret مدیر برنامه ریزی پروژه ی نکسوس ۷ در جنگ افغانستان، کریس طی این مدت پروژه ای را برنامه ریزی کرده و توانایی مشاهده ی چیزهایی در افغانستان به نیروهای آمریکایی داده که تا بحال قبل از آن هیچ کس قادر به رویت و آنالیز آن نبوده است.

همچنین او در سال ۲۰۱۲ برنامه ی Memex را برای کمک به سازمان های محلی مجری قانون توسعه داد تا بتوانند دسترسی بیشتر در انالیز اطلاعات مرتبط با فعالیت های غیر قانونی مثل قاچاق انسان، مواد مخدر و سلاح پیدا کنند و توانایی مشاهده ی اطلاعات از غیرقابل دسترس ترین نقاط اینترنت را بدست بیاورند.

او از سال ۲۰۱۵ در حال کار بر روی هوش مصنوعی و کمک به بازار کسب و کار در مایکروسافت است و در حال حاضر برای طراحی نرم افزارهای آنالیز اطلاعات برای کسب وکار فعالیت می کند.

همچنین او در سال ۲۰۱۵، به خاطر خدمات ارزشمندش مدال وزارت دفاع امریکا را دریافت کرده که این مدال بالاترین پاداش این وزارت خانه برای افراد غیرنظامی است.

جایزه ی امسال او به خاطر خدمات ارزشمندش در توسعه ی ممکس و کمک به مبارزه با قاچاق انسان بوده است.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,