president-winner

بینگ همچنان خود را در بازی های سیاسی دخالت می دهد و با جستجوهای اینترنتی و بررسی شبکه های اجتماعی، پیش بینی های خود را انجام می دهد. اکنون نیز بینگ بر روی انتخابات آمریکا تمرکز کرده است و آمار جدیدی ارائه داده است. با وینفون همراه باشید.

تیم پیش بینی بینگ در این موقعیت به دقت در حال تحلیل داده های اینترنتی هستند تا بهترین اطلاعات را به دست آورند. والتر سان مدیر تیم پیش بینی بینگ از بررسی عملکرد مردم در فضای وب و ارتباط دهی آن با رای دهی گفته است.

آن ها برای اولین بار است که از قابلیت های خود در عرصه ی انتخابات عظیم ریاست جمهوری آمریکا استفاده می کنند و به همین دلیل این عرصه را یک غرب وحشی می دانند. یکی دیگر از فن آوری های مهم مایکروسافت، فن آوری Microsoft Puls است که در طول مناظرات ریاست جمهوری توسط رسانه های بزرگ برای تعامل و بررسی احساسات با مخاطبان استفاده می شود و این رسانه ها به راحتی می توانند رفتار مخاطبان را تحلیل کنند. در سریال House Of Cards نیز به وضوح استفاده ی کاندیداها از داده های اطلاعاتی مخاطبان و بررسی میزان تاثیرگذاری صحبت ها بر روی مخاطبان نمایش داده شده است. با همین بررسی ها می توان عملکرد کاندیدا را در مناظره ها و گفتگوها بررسی کرد و در صورت اشکال تغییر رویه بدهند.

بینگ تا بحال در عرصه ی سیاست نیز عملکرد موفقی داشته است و اکنون نیز با توجه به اطلاعات وب احتمال برنده شدن حزب دموکرات با کاندیدای خود هیلاری کلینتون را ۸۷% دانسته است و در کنار آن حزب جمهوری خواه با دونالد ترامپ کاندیدای خود ۱۳% می تواند امید به پیروزی در انتخابات داشته باشد. از طرف دیگر تیم کلینتون بودجه ی بسیار بالاتری از تیم دونالد دارد و این پتانسیل قوی در انتخابات سیاسی و کمپین ها تاثیر بسزایی دارد.

Rothschild یکی از اقتصاددانان سازمان تحقیقات مایکروسافت در نیویورک این آمار را بسیار نزدیک به نتیجه ی انتخابات ۲۰۱۶ دانسته است.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
soroush79
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

ترامپت روز به روز داره محبوبیتش رو از دست میده حتی بین خود جمهوری خواهان.ولی نه دیگه ۸۷سیزده.ترامپ هم هوادارایسرسخت خودش رو داره.به واسطه اینکه آقای بیل گیتس خودش یه دموکراته طبیعیه که مایکروسافت به نفع دموکرات ها جو بده.هرچند خودم برنی سندرز رو بیشتر از ترامپ و کلینتون دوست داشتم.حدس من اینه که ۵۵ چهل و پنج به سود کلینتون پیش بره.که امیدوارم اینطور بشه.ترامپت از نظر عقلی نرمال نیست.

    Aa
    پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

    همچین میگه من فلانی رو بیشتر دوست داشتم انگار تو امریکا زندگی میکنه

علی احمدی
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

مگه اینکه خر شرک به ترامپ رای بده 😀

آرش
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

من به اینکه خانم هیلاراکلینتون چقد شیطان پرست با شخصیتی هستن کاری ندارم فقط عرض بنده اینه که در مورد خاندان راچیلدها و راکفلرها کمی تحقیق کنین تازه میفهمین همشون سر و ته یه کرباسن یکی از یکی آشغالتر یکی از یکی شیطانی تر برین راجع به نظریه آقای چارلز داروین تحقیق کنین اصلا نظریه تکامل از طرف کی اومده به خود اقای داروین؟ تورو خدا ای جماعت ای مردم به همشون یک بیلاخ بزرگ نشون بدین و واقعیت رو بکوبین تو صورتشون حالا هی من بگم الان یکی میاد میگه نهههههههههههه ۸۷% درصد انصافا زیاده امکانش هست ۸۶% باشه اما ۸۷% محاااااااله جمع کنین کاسه کوزتونو بابا برین یکم مطالعه کنین تازه میفهمین جریان چیه من عذر میخوام اینقدر بی ادب شدم از عصبانیته اما کمی عمیق تر فکر کنین

علیرضا
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

مایکروسافت شده نخودی تو هر آشی میشه پیداش کرد

drjackool
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

هیلاری بشه من اعتراض میکنم.

Yaya
پاسخ دهید دوشنبه 18 مهر 1395

این آمار خیلی بعیده، همین الان هم فاصله بین ترامپ و هیلاری زیاد نیست و هر دو شانس پیروزی دارن، به خصوص بعد مناظره دیشب به نظرم دونالد ترامپ بهتر تونست خودشو نشون بده. من که امیدوارم ترامپ رای بیاره.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,