MSR

اجلاس Devices & Networking سال 2015 متشکل از پزشکان و محققان از دانشگاه ها و صنایع گوناگون است که در طیف گسترده ای از رشته های تحقیقی و توسعه مانند علوم کامپیوتر، طراحی و مهندسی و غیره را، برای ارایه اندیشه و تفکرات نو دور هم جمع می کند.

مایکروسافت در مورد برخی پیشرفت های کلیدی و چالش های مربوط به توسعه و استقرار نسل بعدی دستگاه ها و سرویس ها بحث و گفتگو خواهد کرد. همچنین از حوزه های جدید نرم افزاری و الگو های تعاملی خواهد گفت، این در کنار معرفی تکنولوژی های مورد نیاز برای پوشش خواسته های کاربران در نشست ضرورت تجاری صنعت خواهد بود.

شما عزیزان هم اگر از اینترنت پرسرعتی بهره مند هستید می توانید پخش زنده این مراسم را از طریق این لینک پیگیری کنید. در تصویر زیر می توانید دستور کار امروز (آخرین روز) این رویداد سه روزه را مشاهده کنید.

conferance

از قرار معلوم اشخاص و چهره های مهمی در این کنفرانس شرکت کرده اند و موضوعات گفتگو، مسائل مهمی در رابطه با نسل بعد وای فای و معماری جدید اینترنت و بسیاری دیگر می باشد. همچنین دانشمند و محقق برجسته مایکروسافت یعنی Victor Bahl هم در این جلسه تصوری از آینده تحت عنوان “cloudlets” برای اتصالات بدون درز و اتلاف (seamless) ارایه خواهد داد.

مطمئنا اخبار و مطالب بسیاری از این اجلاس مخابره خواهند شد که نوید روز هایی پر خبر را برای هفته هایی آتی می دهند.

منبع: Microsoft News

منبع : وینفون
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ح م ی د
پاسخ دهید پنجشنبه 25 اردیبهشت 1394

پاراگراف دوم، آخر خط: نشت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,