_مایکروسافت پنل جدید

آفیس 2007 بازنشسته می شود

وصله سه‌شنبه های ماه جاری حاوی جدیدترین به‌روزرسانی برای مجموعه آفیس 2007 بود، این به‌روزرسانی را باید آخرین به‌روزرسانی آفیس 2007 دانست، چرا که این مجموعه به انتهای پشتیبانی خود رسیده است.

پس از عرضه وصله سه‌شنبه های ماه اکتبر که چند روز پیش برای کاربران مختلف عرضه شد، آفیس 2007 عملا به پایان عمر خود رسیده است، چرا که بعد از این به‌روزرسانی، این مجموعه آفیس که عمری بیش از یک دهه دارد به‌روزرسانی جدیدی را دریافت نخواهد کرد پیشنهاد مایکروسافت به کاربران این نسخه قدیمی آفیس ارتقا به نسخه های جدیدتر یا استفاده از سرویس آفیس 365 است.

اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که همچنان خرید یک نرم‌افزار را به استفاده از سرویس های زمانی ترجیح می‌دهید، آفیس 2016 بهترین گزینه برای شما خواهد بود، چرا که این نسخه جدیدترین آفیس موجود در بازار است و تا سال 2025 پشتیبانی خواهد شد.

پایان عمر مجموعه آفیس 2007 در حقیقت به معنی پایان عمر بسیاری از محصولات نرم‌افزاری نظیر نسخه 2007 ورد، اکسل، پاورپوینت، اوتلوک و Visio خواهد بود.مایکروسافت در همین زمینه اعلام داشته:

آفیس 2007 در انتهای سال جاری میلادی به پایان چرخه عمر خود می‌رسد، بنابراین دیگر به‌روزرسانی های امنیتی و غیر امنیتی دریافت نخواهد کرد و کاربران آن از امکان پشتیبانی رایگان و حتی غیر رایگان نیز بهره‌مند نخواهند بود. کاربرانی که از آفیس 2007 استفاده می‌کنند بهتر است کم کم به فکر مهاجرت به سرویس آفیس 365 یا ارتقا به نسخه های جدیدتر آفیس مثلا آفیس 2016 باشند.

 

منبع :

SOFTPEDIA

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
رضا مهدویان
پاسخ دهید جمعه 21 مهر 1396

آفیس ۲۰۱۷ انصافا بهترین آفیس بود. یادش بخیر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,