اخبار

قدرت نمایی مجدد مرورگر مایکروسافت در زمینه عمر باتری بازگشت مایکروسافت اج به جنگ مرورگر ها

از هر 20 نفر کاربر کامپیوترهای شخصی یک نفر از مرورگر مایکروسافت اج استفاده می کند، اما برخلاف دیگر شرکت ها، مایکروسافت حاضر نیست تا جنگ مرورگرها را به گوگل کروم که تقریباً 60% از سهم بازار را در اختیار دارد واگذار کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

 مایکروسافت برای چندین سال از مزایای طول عمر باتری برای مرورگر بومی ویندوز 10 استفاده کرده است، اما رقبا نیز بیکار نَشَسته و در این زمینه فعالیت کرده اند و به روز رسانی هایی هم برای فایرفاکس و هم برای کروم طراحی شده است.

مایکروسافت اکنون با نمایش یک ویدیو جدید در یوتویوب ادعا کرده است که با به روز رسانی فال کریترز، با مرورگر اج شما می توانید ویدیو را تا 63٪ طولانی تر از فایرفاکس و 19٪ طولانی تر از کروم پخش کنید. این تفاوت شاید خیلی مهم به نظر نرسد ولی با توجه به تجربه شخصی بنده وقتی در حال تماشای ویدیویی در یوتویوب یا سریالی در نت فلیکس هستید،  وقتی نتوانید آخر یک سریال را مشاهده کنید اصلاً حس خوبی نخواهید داشت.

متاسفانه اطلاعات دقیقی مبنی بر مدل سرفیس بوک مورد آزمایش و یا ورژن مرورگرها در دسترس نیست. همچنین منبع ویدیو، کیفیت و رزولوشن آن برای ما مشخص نیست که هر یک به تنهایی نقش مهمی در نتیجه این آزمایش ایفا خواهند کرد. به احتمال زیاد به زودی شاهد اعتراض و جبهه گیری شرکت های رقیب خواهیم بود. باید منتظر ماند و دید که نتیجه این جنگ خونین چه می شود.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید، آیا شما پس از دیدن این ویدیو علاقه مند به استفاده از مرورگر مایکروسافت اج هستید؟

منبع :

MSPU

14 پست
پوریا مفتاحی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام