دستیار دیجیتال مایکروسافت، کرتانا روز به روز در حال پیشرفت و باز کردن راه خود به سوی دستگاه های جدید است. در جدیدترین اقدام، مایکروسافت همکاری خود با Johnson Controls برای ساخت یک ترموستات مبتنی بر کرتانا را به نمایش گذاشته است. این شرکت در ویدیوی جدیدی، یک ترموستات مربوط به آینده، به نام GLAS را نشان می هد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

با صفحه نمایش شفاف و کنترل های لمسی، GLAS بسیار چشمگیر به نظر می رسد. فراتر از زیبایی، مایکروسافت توضیح می دهد که این ترموستات قادر است کیفیت هوا را کنترل کرده و هنگامی که شما در اتاق هستید را تشخیص دهد، در حالی که به طور هوشمند تنظیمات را برای جبران و تنظیم متغیرها تغییر دهد. همه این ها بر روی هسته اینترنت اشیا ویندوز اجرا می شوند که با کرتانا یکپارچه سازی شده است و اجازه فعال سازی و کنترل توسط صدا را به کاربر می دهد.

این ویدیو نسبتا کوتاه است و هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه GLAS ممکن است چه زمانی برای خرید در دسترس قرار گیرد یا چه قیمتی خواهد داشت، را نشان نمی دهد. با این وجود، در زمانی که مایکروسافت در حال تلاش برای گسترش کرتانا به محصولات اینترنت اشیا است، سرانجام این محصولات روزی به بازار خواهند آمد. بارزترین نمونه تا کنون، دستگاه شبیه به آمازون اکو، Harman Kardon Invoke بوده است. اما با این وجود مایکروسافت همچنین قصد دارد که کرتانا را به یخچال و سایر لوازم خانگی نیز بیاورد.

نظر شما در مورد این ترموستات مبتنی بر کرتانا چیست؟

2221 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hoomanqwerty
پاسخ دهید پنجشنبه 29 تیر 1396

بهتر نبود در عنوان تاپیک بعد از ترجمه جای صفت و موصوف رو درست انتخاب میکردین؟؟؟

“گلس، یک ترموستات مجلل مبتنی بر کورتانا” منظور بوده دیگه؟
البته قصد علط املایی گرفتن ندارم ولی خب معمولا از سایت هایی در قد و قواره وینفون انتظار میره که تیم ترجمه دقت و ریز بینی بیشتری داشته باشن….

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 29 تیر 1396

    حق با شماست دوست عزیز. بهتره اونطور نوشته بشه. ممنون بابت تذکر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,