quantum_break_2016_game-HD

بازی Quantum Break یکی از مورد انتظار ترین بازی های انحصاری کنسول بازی اکس باکس وان است که مدتی قبل خبری منتشر شد مبنی بر این که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این بازی علاوه بر کنسول اکس باکس وان برای رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد. حال امروز به همراه آغاز پیش فروش این بازی برای کنسول اکس باکس وان، خبر عرضه این بازی برای ویندوز ۱۰ نیز تایید شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پیش فروش بازی زیبای Quantum Break برای کنسول بازی اکس باکس وان امروز و با قیمت ۵۹.۹۹ دلار آغاز شد. همچنین امروز و به همراه آغاز پیش فروش بازی Quantum Break، خبر خوبی در رابطه با این بازی برای کاربران رایانه های شخصی منتشر شد و آن این که این بازی برای ویندوز ۱۰ نیز عرضه خواهد شد. مورد دیگری که لازم به ذکر است این است که کاربرانی که بازی Quantum Break را برای اکس باکس وان پیش خرید کنند، نسخه ویندوز ۱۰ این بازی را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. حداقل سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی برای بازی Quantum Break نیز اعلام شد که تصویر آن را در ادامه مشاهده می کنید.

QUANTUM BREAK FOR WINDOWS 10

عرضه بازی Quantum Break برای اکس باکس وان از تاریخ ۴ آوریل و برای ویندوز ۱۰ از تاریخ ۵ آوریل آغاز خواهد شد. کاربرانی که این بازی را بر روی کنسول بازی اکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز ۱۰ داشته باشند، می توانند روند بازی را در اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ پیگیری کنند به این صورت که کابران می توانند بازی خود را با هر یک از دستگاه های اکس باکس وان یا رایانه شخصی تجربه کنند و ادامه روند بازی را در دستگاه دیگر خود پیگیری کنند.

در ادامه تریلر و تصاویری از این بازی را مشاهده می کنیم تا با روند بازی و گرافیک زیبای آن آشنا شوید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD


در ادامه تصاویری از محیط بازی را مشاهده می کنیم.

Quantum Break (1)

Quantum Break (2)

Quantum Break (3)

Quantum Break (4)

Quantum Break (5)

Quantum Break (6)

Quantum Break (7)

Quantum Break (8)

Quantum Break (9)


نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mehdi_MSM
پاسخ دهید پنجشنبه 22 بهمن 1394

تریلر قدیمیه
جدیدترش امروز اومد

    حسین مظفروندی
    پاسخ دهید پنجشنبه 22 بهمن 1394

    تریلر جدید جایگزین شد دوست عزیز

Tyler
پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

عجب گرافیکی
این فیلمه یا بازی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,