امروز مایکروسافت از ویژگی های جدیدی رونمایی کرد که قرار است بهار امسال به واقعیت ترکیبی ویندوز اضافه شوند. این به روز رسانی و ویژگی های جدید آن برای اینسایدر های حلقه فست در دسترس و قابل استفاده است.  از ویژگی های جدید می‌توان به اضافه شدن پشتیبانی از بازخورد لمسی برای بازی های SteamVR و افزوده شدن محیط جدید Skyloft اشاره کرد. برای دیدن تمام تغییرات با وینفون همراه باشید.

 • یک محیط کاملاً جدید. در ماه اکتبر گفتیم که Cliff House تنها یکی از چند محیطی خواهد بود که قادر خواهید بود با استفاده از واقعیت مجازی ویندوز از آن لذت ببرید. حالا Skyloft را به شما معرفی می‌کنیم. محیط جدیدی که قادر خواهید بود تا آن را به هر نحوی که دوست دارید شخصی‌سازی کنید و تجربه واقعیت ترکیبی خود را گسترش دهید. برای رفتن به محیط Skyloft کافیست در منوی استارت واقعیت مجازی گزینه Places را انتخاب کنید.
 • همان‌طور که درخواست کرده بودید، ما پشتیبانی از بازخورد لمسی برای کنترلر های حرکتی را به این پلتفرم اضافه کرده‌ایم تا به بهترین شکل از بازی های SteamVR لذت ببرید.
 • ما عملکرد بازی های SteamVR را به طور شگفت انگیزی بهبود بخشیده‌ایم تا فضای کمتری از RAM دستگاه شما را اشغال کنند. همچنین بهبود هایی در زمینه پیش نمایش زنده ویدیوها در پورتال واقعیت مجازی در دسکتاپ اعمال کرده ایم.
 • از حالا قادر خواهید بود تا به راحتی و فقط با استفاده از کنترلر حرکتی خود تصاویر را ثبت کنید. کافیست دکمه ویندوز را نگه داشته و Trigger را فشار دهید. این قابلیت در تمام محیط‌ها و اپلیکیشن‌ها کار خواهد کرد به جز مواردی که محتوا توسط DRM محافظت شده باشد.
 • تنظیمات خودکار عملکرد اضافه شدند تا به صورت خودکار بهترین عملکرد از واقعیت ترکیبی ویندوز را در اختیار شما قرار دهند. همچنین این قابلیت را اضافه کرده‌ایم تا بتوانید تنظیمات پیش‌فرض را تغییر دهید. برای این کار در منوی Settings گزینه Mixed Reality و سپس Headset Display را انتخاب کنید.
 • روند نصب دستگاه حالا اطلاعات بیشتری از مشکلات احتمالی و ناهماهنگی با کنترلر های USB 3.0 و برخی کارت‌های گرافیک در اختیار کاربر قرار خواهد داد.
 • بهبود های بسیار دیگری که تیم واقعیت ترکیبی ویندوز در حال کار روی آن بوده است!

مایکروسافت علاوه بر این لیست اشاره کرده است که مشکلات Blocking موجود در بیلدهای گذشته نیز مرتفع شده‌اند و بهبود هایی دیگر نیز در این بیلد اعمال شده است.

منبع :

MSPU

202 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: ,