_سخت افزار پنل جدید

مایکروسافت اطلاعاتی در مورد پروژه‌ی لغو شده‌ی مک‌لارن فاش کرد دستگاه ویندوزفونی با دوربینی بهتر از لومیا 1020

Laura Buttler یکی از معاونین مایکروسافت، در یک ویدیو که صفحه‌ی توییتری Windows Dev Docs منتشر کرد، توضیحات محرمانه‌ای را در مورد دستگاه رده بالای ویندوزفونی که مدت‌ها پیش لغو شد عرضه کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

او افشا کرد این دستگاه لغو شده‌ی نوکیا که با اسم رمز مک‌ لارن شناخته می‌شد، دوربینی بهتر از لومیا 1020 افسانه‌ای داشت و فناوری لمس ۳بعدی آن تجربه‌ای بی‌نظیر را در صفحه کلید به همراه داشت. به این صورت که صفحه کلید قادر بود تا مسیر حرکت انگشتان شما را تشخیص دهد و متوجه شود که انگشت شما به کدام حرف نزدیک می‌شود. او همچنین به فناوری پیش‌ لمس (pre-touch) اشاره کرد و افزود که این قابلیت روش جدیدی را برای پیش نمایش محتویات مختلف معرفی می‌کرد. به عنوان مثال در برنامه‌ی ایمیل می‌توانستید از آن بهره‌مند شوید. قابلیتی که بعدها توسط اپل عملیاتی شد.

او همچنین اضافه کرد که مایکروسافت در حال کار روی جانشینی شایسته برای لومیا 1520 بود که از حالت افقی در منوی استارت پشتیبانی می‌کرد و در کنار کیبورد بلوتوثی بهینه شده، به کاربر اجازه می‌داد تا از آن همانند یک کامپیوتر کوچک استفاده کنند.

شما می‌توانید قابلیت پیش لمس را در این ویدیو فاش شده ببینید :

شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما اگر محصولاتی همانند لومیا مک لارن عرضه می‌شدند، شرایط ویندوزفون متفاوت از وضعیت امروز بود؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مجتبی قوی بازو
پاسخ دهید شنبه 18 خرداد 1398

به نظر خودم مایکروسافت میتونست که ویندوزفون رو نجات بده. اما عمدا اون رو به مسیری هدایت کرد که دیگه چاره ای جز لغوش نداشته باشه.

AmiR72HawK
پاسخ دهید شنبه 18 خرداد 1398

من فقط یه چیزو میدونم
یا مایکروسافت خیلی احمقه یا ما که هدف مایکروسافت رو از این کاراش نمیفهمیم!( البته دور از جون دوستان، خودم رو میگم😶)

afsane3000
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

خاک تو سرش رید به ویندوز فون و نوکیا .
سیستم عملی رون و زیبا که با دست سازندش نابود شد .

مجیار
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

نه این دیدگاه کوتاه مدت مایکروسافت بود نه بلند مدت. و باید در اینده چیزهای بهتری ببینیم از مایکروسافت و بیشترین تمرکز فعلان رو هالونزها هستش چون اونها اینده رو میسازن نسل گوشی رو به منغرض شدن هست

منو
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

نا اونا هرگز موبایل رو رها نکردن
موبایل ها عوض خواهند شد!
ویندوز موبایل عملا هیچی در چنته نداشت.
نه ظاهر خوب. نه کارکردی مطمئن بنابراین باید لغو میشد البته چیز خاصی هم نداشت تا اون رو از بقیه سیستم عامل ها خاص کنه.
و پول شرکت حروم میشد.

پاشا وینفونی
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

اتفاقا برترین سیستم عامله اینو اپل هم رد نمیکنه چ ازلحاظ سرعت وعدم لگ وهنگی وچه ازنظرامنیتی.درضمن مایکروسافت نیازی نداره که بخاد باگوشی ویندوزی ادامه بده فقط خواست بگه یکی بالاتراز همه هست واقعا کارت عالی بود مایکروسافت سیاستی که به خرج دادید تو ذهن هرکسی نمیگنجه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,