Microsoft-Rewards

Microsoft Rewards پروژه‌ای است که در سالهای ابتدایی خود با نام Bing Rewards شناخته می‌شد و تنها محدود به موتور جستجوی بینگ بود. با تبدیل این سرویس به مایکروسافت ریواردز مایکروسافت از یک سو حیطه فعالیت این پروژه را افزایش داد و از سوی دیگر کشورهای دیگری به جز آمریکا را نیز شامل آن ساخت. اکنون در آخرین اقدام از این دست مایکروسافت ریواردز در کشورهای اروپایی بیشتری وارد شده است.

Microsoft Rewards پروژه جذب کاربران و طرفداران وفادار مایکروسافت است که در ازا استفاده از برخی سرویس‌های مایکروسافت جوایز و مسابقات ویژه‌ای را به آنها هدیه می‌دهد. طی این پروژه مایکروسافت به ازاء استفاده از برخی سرویس‌های این شرکت نظیر موتور جستجوی بینگ، استفاده از مایکروسافت اج، خرید آنلاین از مایکروسافت استور، پاسخ به آزمون‌های روزانه بینگ و مواردی مشابه امتیازاتی می‌دهد.

در ادامه کاربران می‌توانند با استفاده از امتیازات کسب شده مواردی نظیر موسیقی، بازی، اپلیکیشن و حتی برخی دستگاه‌ها را از مایکروسافت استور خریداری کنند. راه دیگری که برای خرج کردن این امتیازات وجود دارد امکان شرکت در قرعه‌کشی‌های متناوبی است که در آنها جوایز ارزشمندی نظیر ایکس باکس، سرفیس پرو و … به قید قرعه ارایه می‌شود. اگر کاربری تمایل به استفاده شخصی از این امتیازات نداشته باشد می‌تواند مبلغ معادل امتیاز را به موسسات خیریه کمک کند.

این سرویس در ابتدای فعالیت خود تنها در کشور آمریکا فعال با نام Bing Rewards آغاز شد. بینگ ریواردز صرفا به کاربران موتور جستجوی بینگ امتیازاتی را ارایه می‌کرد. به کمک همین برنامه مایکروسافت توانسته تعداد کاربران این موتور جستجو را در آمریکا به شکل شگفت‌آوری گسترش دهد. در ادامه بینگ ریواردز به برنامه جامع‌تر مایکروسافت ریواردز تغییر نام پیدا کرد و برای اولین بار علاوه بر آمریکای شمالی در کشور انگلستان نیز فعال شد.

این پروژه هوشمندانه مایکروسافت کم کم راه خود را به دیگر کشورهای اروپایی باز کرد. هفته گذشته بینگ ریواردز کشور ایتالیا را نیز تحت پوشش قرار داد و امروز کشور هلند نیز به جمع مناطق مشمول این طرح افزوده شد. کاربران ایرانی نیز در صورت استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی و داشتن آشنا یا فامیل در کشورهای شامل طرح می‎‌توانند از جوایز هیجان انگیز آن استفاده کنند.

آیا شما نیز وارد پروژه مایکروسافت ریواردز شده‌اید؟ مانند همیشه در بخش نظرات منتظر دیدن نظرات شما هستیم.

منبع :

MSPU

1216 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,