بالاخره کنسول اکس‌باکس وان، اولین به‌روزرسانی مهم و بزرگ خود را در سال ۲۰۱۷ میلادی دریافت کرد که تغییراتی را در بخش داشبورد و دیگر قسمت‌های این کنسول اعمال می‌کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با عرضه‌ی این به‌روزرسانی ما شاهد داشبوردی سریع‌تر و بهینه‌تر، اضافه‌شدن سرویس استریم بازی بیم و … هستیم. این به‌روزرسانی که هفته‌ها تحت نام”Version 1703″ در دست آزمایش اینسایدرها قرار داشت، بالاخره راه خود را به کنسول همه‌ی اکس‌باکس وان داران باز کرد و اکنون شما می‌توانید این به‌روزرسانی را از طریق بخش ستینگ دریافت کنید.

همانطور که بالاتر اشاره شد، در این‌به‌روزرسانی ما شاهد برخی از درخواست‌شده‌ترین بهبودها برای بخش‌های داشبورد و منوی Guide هستیم. اکنون دیگر با یک‌بار ضربه‌زدن بر روی لوگوی XBOX، به‌جای ورود به صفحه‌ی داشبورد با منوی Guide مواجه خواهید شد. همین موضوع باعث شده تا هنگام بازی‌کردن دیگر با هیچ لگی روبرو نشوید.

همچنین سرویس استریم بازی‌های ویدیوئی بیم(Beam) اکنون مستقیما در سیستم‌عامل اکس‌باکس وان قرار دارد و شما به‌ طیف گسترده‌ای از تنطیمات برای استریم‌های خود دسترسی دارید.

بررسی ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی کریترز برای اکس‌باکس وان:

مایکروسافت در معرفی رسمی این به‌روزرسانی می‌گوید: 

ما امروز از بابت عرضه‌ی ویژگی‌های جدید[به‌روزرسانی] برای جامعه گسترده‌ی اکس‌باکس وان بسیار هیجان‌زده هستیم. امروز به‌روزرسانی بزرگی را منتشر کردیم که شامل سرویس استریم بیم، تجربه‌ی جدید با بخش Guide، بهبود‌های بخش داشبورد و چیزهای بسیار بیش‌تری است. یکی از اهداف اصلی این به‌روزرسانی، آسان‌سازی استریم بازی‌های ویدیوئی از کنسول اکس‌باکس وان بوده است. همچنین با به‌روزرسانی بخش پیمایش(Navigation)، می‌خواهیم ویژگی‌ها و تجربه‌هایی که دوست دارید را درست در زیر انشگتان‌تان قرار دهیم.

بر طبق گفته‌ی مایکروسافت، اکنون این‌ به‌روزرسانی برای تمام کاربران اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارند. اگر کنسول شما بر روی حالت “Instant On” قرار داشته باشد، شما این ‌به‌روزرسانی را به‌ضورت خودکار دریافت خواهید کرد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمود مبارکی
پاسخ دهید پنجشنبه 10 فروردین 1396

چقد عالی 😃
حیف که خونه نیستم 😃
پارسالمون با وین ۱۰ مایکروسافتی شد،
امسال با کِریِیتُرز.
سال های مایکروسافتیمون مبارک 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,