دیروز مایکروسافت به‌روزرسانی‌های تجمعی برای نسخه‌های مختلف ویندوز 10 را منتشر کرد. این به‌روزرسانی‌ها برای کاربران نسخه‌های 1809، 1703 و initial ویندوز 10 در دسترس می‌باشد. تغییرات اعمال شده در این به‌روزرسانی‌ها را می‌توانید در زیر مطالعه کنید.

KB4464455 (بیلد 17763.107) برای ویندوز 10، نسخه 1809:

 • پرداختن به موضوعی که به طور نادرستی دلالت بر آن دارد که در سیاست‌های کاربر پس از پیکربندی تنظیمات سیاست گروه، حقوق کاربر اعمال نشده است. ابزارهای گزارش‌دهی مانند RSOP.MSC یا Gpresult.exe /h، سیاست‌های حقوق کاربر را نشان نمی‌دهد و یا به جای آن یک “X” قرمز را نشان می‌دهد.
 • حل موضوعی که کارایی جستجوی اینترنت را هنگامی که از پروفایل‌های رومینگ استفاده می‌کنید یا از فهرست سازگاری ماکروسافت استفاده نکنید، ضعیف می‌کند.
 • پرداختن به مسائل اضافی با اطلاعات به‌روزشده‌ی time zone.
 • حل موضوعی که باعث می‌شود یک صفحه سیاه پس از روشن کردن روی صفحه نمایش بر روی برخی سرورها ظاهر شود.
 • حل موضوعی که باعث تاخیر طولانی در گرفتن عکس با استفاده از نرم‌افزار دوربین در شرایط روشنایی خاص می‌شود.
 • حل موضوع عملکرد با vSwitch روی کارت‌های رابط شبکه (NIC) که از (Large Send Offload (LSO و (Checksum Offload (CSO پشتیبانی نمی‌کند.
 • حل موضوعی که ممکن است باعث از دست دادن اتصال IPv4 در زمانی شود که IPv6 نامحدود است.
 • حل موضوعی که ممکن است اتصال در VMهای مهمان را بر روی سرور قطع کند زمانی که برنامه‌های‌کاربردی پرچم کم‌منابع را در بسته‌ها تزریق می‌کنند.

KB4467696 (بیلد 15063.1446) برای ویندوز 10، نسخه 1703:

 • امکان حفاظت در برابر یک زیرکلاس اضافی از آسیب‌پذیری جانبی کانال اجرایی به‌عنوان (Speculative Store Bypass (CVE-2018-3639 برای رایانه‌های مبتنی بر AMD را فراهم می‌کند. این حفاظت‌ها به طور پیش فرض فعال نیستند. برای راهنمایی (Windows client (IT pro، دستورالعمل را در KB4073119 دنبال کنید. برای راهنمایی Windows Server، دستورالعمل را در KB4072698 دنبال کنید. از این اسناد راهنما برای کاهش اثر (Speculative Store Bypass (CVE-2018-3639 استفاده کنید. همچنین از مورادی که قبلا گفته شده برای کاهش اثر (Spectre Variant 2 (CVE-2017-5715 و (Meltdown (CVE-2017-5754 نیز استفاده کنید.
 • به‌روزرسانی‌های امنیتی برای Windows Scripting، اینترنت اکسپلورر، Windows App Platform and Frameworks، مایکروسافت اج، Windows Graphics، ویندوز سرور و Windows Kernel.

KB4467680 (بیلد 10240.18036) برای ویندوز 10، نسخه initial:

 • امکان حفاظت در برابر یک زیرکلاس اضافی از آسیب‌پذیری جانبی کانال اجرایی به‌عنوان (Speculative Store Bypass (CVE-2018-3639 برای رایانه‌های مبتنی بر AMD را فراهم می‌کند. این حفاظت‌ها به طور پیش فرض فعال نیستند. برای راهنمایی (Windows client (IT pro، دستورالعمل را در KB4073119 دنبال کنید. از این اسناد راهنما برای کاهش اثر (Speculative Store Bypass (CVE-2018-3639 استفاده کنید. همچنین از مورادی که قبلا گفته شده برای کاهش اثر (Spectre Variant 2 (CVE-2017-5715 و (Meltdown (CVE-2017-5754 نیز استفاده کنید.
 • به روز رسانی اطلاعات مربوط به پول رایج ونزوئلا. این امر بر فرهنگ “es-VE” به شرح زیر تاثیر خواهد گذاشت:
  نماد واحد پول “Bs.S” است.
  نام واحد پول انگلیسی “Bolivar Soberano” است.
  نام واحد پول محلی “bolivar soberano” است.
  کد پول بین‌المللی “ves” است.
 • پرداختن به مسائل اضافی با اطلاعات به‌روزشده‌ی time zone.
 • پرداختن به مسائل راهبری از دیدگاه دهه در تقویم ژاپن، زمانی که کاربر سعی می‌کند از عصر فعلی به عصر بعدی برود، راهبری درست کار نمی‌کند.
 • حل موضوع Universal CRT، که گاهی اوقات منجر به پیاده‌سازی خاص AMD64 از FMOD می‌شود که منجر به بازگشت نتیجه نادرست، در زمانی که ورودی‌های خیلی بزرگ داده می‌شود. FMOD اغلب برای اجرای عملگر پیمانه در JavaScript و Python  مورد استفاده قرار می‌گیرد که از Universal C Runtime استفاده می‌کنند.
 • حل موضوع نشت دسته که ممکن است در فرآیند lsm.exe رخ دهد، و در برنامه‌های کاربردی که SCardEstablishContext یا SCardReleaseContext را فراخوانی می‌کنند. هنگامی که تعداد دسته‌های نشت شده به یک آستانه مشخص رسیدند، عملیات مبتنی بر کارت هوشمند با خطای “SCARD_E_NO_SERVICE” مواجه می‌شود.
 • به‌روزرسانی‌های امنیتی برای Windows Scripting، اینترنت اکسپلورر، Windows App Platform and Frameworks، مایکروسافت اج، Windows Graphics، ویندوز سرور و Windows Kernel.

اگر به‌روزرسانی‌های قبلی را نصب کرده‌اید، فقط تغییرات جدید موجود در این بسته دانلود و بر روی دستگاه شما نصب خواهند شد.

منبع :

MSPOWERUSER

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,