مدتی قبل مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی برای برنامه Photos ویندوز 10 دسکتاپ منتشر کرد که به اعضای اینسایدر اجازه می‌داد تا به سرعت از طریق تایم لاین بین تصاویر خود به صورت دسته بندی و زمان بندی شده پیمایش کنند. در حقیقت این قابلیت یک نوار اسکرول را به اپلیکیشن اضافه می‌کند که به کاربر اجازه می‌دهد تا از طریق ماه و سال به تصاویر خود دسترس پیدا کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

تا کنون قابلیت تایم لاین در اپلیکیشن Photos تنها در دسترس اینسایدرها قرار داشت، ولی در حال حاضر به نظر می‌رسد این ویژگی به صورت عمومی برای کاربران ویندوز 10 از جمله کامپیوترهای در حال اجرای نسخه 1803 در دسترس قرار گرفته و قابل استفاده است. این به‌روزرسانی در حال حاضر در مایکروسافت استور در دسترس بوده و قابل دریافت است، ولی هنوز مشخص نیست که آیا تمامی دستگاه‌ها قادر به دریافت آن خواهند بود یا خیر.
به نظر می‌رسد مایکروسافت قابلیت تایم لاین را برای مجموعه تصویر شما منتشر کرده است. این ویژگی چند هفته پیش به نمایش گذاشته شد و بعد از آن به صورت بی سر و صدا ناپدید شد. این عکس متعلق به یک دستگاه غیراینسایدر است که نسخه 1803 ویندوز 10 را دارد.

— Richard Hay (@WinObs) May 24, 2018

هم اکنون اگر قابلیت تایم لاین برای شما عرضه شده باشد، می‌توانید به‌روزرسانی جدید برنامه Photos را از مایکروسافت استور دریافت کنید.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,