Windows 10-ads

مایکروسافت دیروز اولین ویدیوی تبلیغاتی خود را برای ویندوز 10 منتشر کرد که در آن نوزادان و کودکان نقش بسیار زیادی داشتند. حال امروز مایکروسافت چند تبلیغ کوتاه دیگر را منتشر کرده است که در آن ها نیز کودکان، نقش اول تبلیغات هستند و راوی ویدیو توضیح می دهد که آن ها زندگی راحت تری خواهند داشت، چراکه آن ها با ویندوز 10 بزرگ خواهند شد.

گوینده ویدیو ها با گفتن کلمه ی “تصور کن” ویدیو را آغاز می کند و ادامه می دهد: “این بچه ها لازم نیست که رمز عبور را به خاطر بسپارند یا نگران مسائل امنیتی باشند.” در تبلیغ دیگری توضیح داده می شود که کودکان تنها با یک لبخند زدن می توانند لاگین کنند. در این تبلیغ ها به روند بهبود ویندوز 10 نیز اشاره می شود و این طور بیان می شود که همانطور که کودکان بزرگ تر می شوند، این سیستم عامل نیز بهتر خواهد شد. مایکروسافت قصد دارد به جای اینکه 5 سال دیگر ویندوز 11 را منتشر کند، ویندوز 10 را نگه داشته و آن را گسترش داده و بهتر کند.

دانلود ویدیو

مایکروسافت در تبلیغ های خود از رویکرد سطح بالاتری استفاده می کند تا نشان دهد چطور تکنولوژی این شرکت، زندگی ما و زندگی فرزندانمان را خواهد ساخت؛ که روش بسیار بهتری نسبت به نمایش دادن خود آن تکنولوژی با جزییات خسته کنندهی آن محصول برای بینندگان تلویزیونی است. در این تبلیغ ها به این موضوع اشاره می شود که در آینده نیازی نیست حتی به رایانه ی خود دست بزنیم و می توانیم تنها با صحبت کردن با آن، می توانید از آن بخواهید تا برای شما آواز بخواند، در اطلاعاتمان جستجو کند و یا یک جوک تعریف کند.

دانلود ویدیو

حتی در تبلیغات مشخص تری که نوآوری های ویندوز 10 به صورت گسترده تری پوشش داده می شود نیز این قضیه صدق می کند. در تبلیغ 16 ثانیه ای بعدی، از کرتانا به عنوان “دستیاری که همه چیز را در خصوص خنده ی یک کودک در هنگام لی لی بازی کردن می داند” یاد می شود.

دانلود ویدیو

این تبلیغ ها از روز دوشنبه در سراسر شبکه های تلویزیونی آمریکا پخش خواهند شد. همچنین این تبلیغ ها در روز 7 مرداد و قبل از هر منطقه ی دیگری، در کشور های انگلستان، فرانسه، ژاپن، استرالیا و آلمان پخش خواهند شد.

دانلود ویدیو

نظر شما در مورد این تبلیغات چیست؟ آیا مایکروسافت با این سبک از تبلیغات می تواند بینندگان تلویزیونی را به خود جلب کند؟

منبع: THE VERGE

منبع :

THE VERGE

981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
vahid
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

دوستان لطفا کمکم کنید . گوشیمو به بیلد 10046اپدیت کردم الان گزینه سیتینگ ندارم . هر کاریم میکنم گوشیمو ریست کنم نمیشه!!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,