_مایکروسافت پنل جدید

احتمال اخراج هزاران کارمند مایکروسافت با تمرکز بر سرویس های ابری کارمند مایکروسافت نباشیم!

به گزارش WSJ هزاران کارمند در اثر به هم ریختگی فروش شرکت احتمالا اخراج می‌شوند. به نقل از وال استریت ژورنال، مایکروسافت به منظور افزایش تمرکز بر فروش سرویس های ابری خود به جای نرم افزار های مستقل، دست به سازماندهی مجدد نیرو های فروش خود می‌زند.

این سازماندهی مجدد، که تقریبا آخرین تغییرات ساختاری شرکت پس از برکناری استیو بالمر مدیر عامل سابق و روی کار آمدن ساتیا نادلا در سال ۲۰۱۴ است، فورا به اخراج کامندان ختم نمی شود.

به نظر نمی‌رسد که این تغییر باعث دگرگونی کسب و کار روزانه مایکروسافت شود. با آمدن ساتیا نادلا به عنوان مدیر عامل مایکروسافت این شرکت منابع بیشتری را در اختیار سرویس ابری اَژور گذاشت و دست به فروش حق اشتراک به کاربران تجاری زد. این نقطه عطفی در سیستم فروش شرکت و تغییر آن از فروش نرم افزار هایی نظیر ویندوز و آفیس به سرویس های ابری بود. مایکروسافت با موفقیت سرویس AWS خود به رقابت با آمازون می‌پردازد و هنوز سعی در جلو زدن از گوگل و سرویس ابری موفقش است.

مایکروسافت می‌گوید هم اکنون بر دو قسمت مختلف تمرکز می کند. یکی از آنها مشتریان بزرگ تجاری و دیگری مشتری های کوچک و متوسط تجاری است. هنوز مشخص نیست که تغییرات در حال انجام چیست اما در ایمیلی از Judson Althoff، سرپرست اجرایی تجارت جهانی مایکروسافت، هدف از سازماندهی مجدد فروش “هم تراز کردن منابع متناسب با مشتری و در زمان درست است.”

هنوز از میزان اخراجی ها اطلاعاتی در دست نیست اما به گفته WSJ این اخراجی ها در همه ی شعبه های مایکروسافت در دنیا اعمال می‌شود.

منبع :

THEVERGE

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,