بر‌اساس یکی از مطالعات اخیر مایکروسافت، در حال حاضر محصولات سرفیس در مقایسه با دستگاه‌های شرکت اپل در جلب نظر کاربران خانگی و تجاری، موفق تر عمل کرده اند و درواقع کارکنان شرکت‌ها، استفاده از دستگاه‌های سرفیس را به مک بوک و آیپد پرو‌‌‌های اپل ترجیح می‌دهند.

با توجه به مطالعه خلاقانه و گسترده‌ای که بر روی یک گروه 1300 نفری از مشتریان آمریکایی انجام شد، نتایج حاصل نشان داد که بیش از 72 درصد از کاربرانی که از سرفیس‌های مایکروسافت در محیط کار خود استفاده می‌کنند، دوست دارند تا از همین محصولات برای انجام امور شخصی خود هم استفاده کنند و این درحالی است که در مقابل 65 درصد افراد تمایل به استفاده از محصولات اپل به‌جای سرفیس‌ها دارند.

همچنین، پس از آنکه از متقاضیان آزمایش پرسیده شد که کدام دستگاه 2‌در‌1 را جایگزین مناسب‌تری برای لپ‌تاپ شخصی خود می‌دانید، دستگا‌ه‌های سرفیس پرو با اخلاف 11 درصد امتیاز بیشتری نسبت به آیپد پرو کسب کردند.

اگر شما هم از نتایج این آزمایش متعجب شده اید باید بدانید که براساس این مطالعه، بسیاری از صاحبان دستگاه‌های سرفیس از  دیده شدن در حین کار با دستگاه خود احساس غرور می‌کنند. بیش از 77 درصد از پاسخ دهندگان اعلام کرده اند که از نشان دادن استفاده خود از محصولات سرفیس لذت می‌برند، در حالی که رای گیری برای همین موضوع در رابطه با دستگاه‌های اپل به 52 درصد کاهش می‌یابد.

برای کارکنان خود سرفیس بخرید

به علاوه، با وجود اینکه هر دو برند گفته اند که در تولیدات خود نوآوری و خلاقیت زیادی به خرج داده اند، اما نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که کارکنانی که یکی از مدل‌های سرفیس را دریافت کرده اند نسبت به افرادی که از محصولات اپل استفاده می‌کنند به دستگاه‌های خود اهمیت بیشتری می‌دهند. درواقع مردم برند سرفیس را به عنوان یکی از نام‌های تجاری برتر نسبت به اپل برای اجرای بهتر ویندوز 10 و برنامه‌های آفیس به جهت انجام امور تجاری می‌دانند. تحقیقات نشان می‌دهند، کارکنانی که از محصولات اپل استفاده می‌کنند، عمیقاً احساس می‌کنند که دستگاه‌های سرفیس بهترین همگام سازی سخت افزار با سیستم عامل خود را دارد و اجرای بهتری با ویندوز 10 نسبت به سایر دستگاه‌ها دارند.

البته همان طور که می‌دانید محصولات ساخته شده توسط اپل کیفیت بالایی دارند و در طی این تحقیق مشخص شد بیشتر مشتریان عقیده دارند که درحال حاضر خط تولید محصولات سرفیس مایکروسافت تنها برندی است که می‌تواند یک رقیب شایسته برای محصولات اپل باشد.

در انتها مایکروسافت گزارش خود را با پیشنهاد پذیرفتن و تهیه مدل‌های مختلف محصولات سرفیس برای کارکنان رهبران مختلف کسب و کار به پایان رساند و توضیح داد که سرمایه گذاری و خرید دستگاه سرفیس خوشایند خواهد بود زیرا مایکروسافت تلاش کرده تا کاربران از داشتن محصولات سرفیس احساس غرور کنند.

منبع :

SOFTPEDIA

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
جوادی محب
پاسخ دهید یکشنبه 22 بهمن 1396

#مرگ_بر_مایکروسافت

ali
پاسخ دهید یکشنبه 22 بهمن 1396

خوب این یه چیز مشخصیه دیگه خود سرفیس و ویندوز و برنامه هاش در برابر مک بوک ها و osx و برنامه های کمترش مثل دریا می مونه دربرابر اقیانوس

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,