Microsoft--Surface-Phone-Rumors-The-Biggest-Flagship-Yet

این روزها خبرهای بسیاری در فضای اینترنت در رابطه با آینده بخش تلفن همراه مایکروسافت منتشر می شود که هر کدام باعث ایجاد تحلیل های مختلفی می شود که متاسفانه بیشتر آن ها با غرض و خصومتی از یک منبع نا شناخته برخاسته و در غالب یک متن انتقادی در آمده اند، روز گذشته باز هم بخش تلفن همراه مایکروسافت با موج بعدی اخراج برخی از کارمندان مواجه شد که باز هم باعث شد خبرهایی از تعطیلی بدون شک این بخش منتشر شود. 

microsoft_surface_phone_7-c

این خبرها تا جایی ادامه داشت تا آقای تری مایرسون معان اجرایی بخش ویندوز و دستگاه های ویندوزی با ارسال یک ایمیل به کارمندانش بر تمام فرضیات خط بطلان کشید، آقای مایرسون در این ایمیل به کارمندان خود اعلام کرد که این اتفاق به هیچ وجه به منزله پایان کار سیستم عامل ویندوزفون نیست. همچنین در ادامه توضیح داد که مایکروسافت به حمایت از تلفن های همراه ویندوزی اش در آینده متهعد است و با وجود عدم موفقیت در بخش موبایل ما می خواهیم تمرکز خود را بر روی بخش سخت افزار تلفن های همراه اختصاص دهیم.

terry_myerson

اگر چه آقای مایرسون به طور واضح این موضوع را بیان نکرد، اما تغییرات و اتفاقات اخیر در بخش تلفن همراه می تواند راه را برای سرفس فون هموار کند، دستگاهی که انتظار می رود در بهار سال ۲۰۱۷ با سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل معرفی شود. با توجه به فروش بخش تلفن همراه به شرکت فاکسکان در هفته گذشته، در سال جاری هیچ گوشی جدیدی به خانواده لومیا اضافه نخواهد شد و این در حالی است که تمرکز مایکروسافت در بخش سخت افزار تلفن همراه آینده شرکت یعنی سرفس فون معطوف خواهد شد.

در ادامه آقای مایرسون گفت:

ما همیشه به مشتریان خود توجه خواهیم داشت و در این میان کاربران ویندوزفون از این موضوع مستثنی نیستند، ما پشتیبانی و بروزرسانی از سیستم عامل لومیاهای خود و همچنین تلفن های همراه دیگر شرکت ها را ادامه خواهیم داد و به توسعه دستگاه های عالی و جدید خواهیم پرداخت.

همچنین آقای مایرسون در رابطه با فعالیت این شرکت در بخش نرم افزارهای اندرویدی و سیستم عامل iOS توضیح داد که کماکان شرکت بر روی این سیستم عامل ها تمرکز خواهد داشت و محصولات خود را برای این دو سیستم عامل نیز توسعه خواهد داد.

شرکت ما نسبت به این دو سیستم عامل کاملا عملگرا خواهد بود و آغوش خود را برای ارائه خدمات بهره وری در آن ها باز خواهد کرد، خدماتی همچون سرویس های مدیریت دستگاه ها و ابزارهای توسعه دهنده. به این معنی که با صرف نظر از انتخاب تلفن همراه، ما می خواهیم که هر شخص تجربه استفاده از محصولات مایکروسافت را داشته باشد.

Best-Microsoft-Android-Apps

مایکروسافت همیشه برای این موضوع که بر روی عرضه نرم افزارهای خود را برای سیستم عامل های تمرکز می کند متهم بوده است، با این که باید بیشتر از سیستم عامل خود پشتیبانی و حمایت کند. این موضوع در زمان کوتاهی تغییر نخواهد نکرد، زیرا مایکروسافت قمار بزرگی بر روی شمار زیادی از کاربران اندروید و ای او اس برای جذب مشتری بسوی خدماتش می کند.

در انتها باید گفت که مایکروسافت نیاز به یک سازماندهی برای پلتفرم خود در بخش تلفن های همراه دارد و کار این سیستم عامل هنوز به پایان نرسیده است و خبر عرضه تلفن های همراه اندرویدی توسط غول دنیای تکنولوژی تنها یک شایعه احمقانه بیش نیست.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع :

NEWS.SOFTPEDIA

1024 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
امیر
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

ساعت ۳.۴۵ صبح اینجا تهران است صدای وینفون 😀 آقا ما اصلا عاشق ویندوز و مایکروسافت هستیم من به شخصه از لومیا ۱۵۲۰ خودم راضی هستم آخرین آپدیت رسمی رو دارم و اینکه ویندوز ۱۰ روی ۳۰۰ میلیون دستگاه نصب شده , عالی هست تا اینجای کار مطمئن هستم بخش موبایل مایکروسافت مثل بخش های دیگش پیشرفت میکنه و غنی میشه البته با برنامه های یونیورسال و قابلیت های کلیدی مثل کانتینیوم و قابلیت هایی که در آینده با آپدیت های بعدی اضافه میشه به سیستم عامل موفق باشید .

کیارش
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

باز هم وعده های دروغین ، باز هم ادعاهای پوچ ، باز هم …
آخه اصلا حرف هایی که شما ها می زنید با اونچه که داره اتفاق می افته تطابق نداره ، حذف چند هزار نفره کارمندان نوکیا از زمان خرید تا حالا ، پشتیبانی نکردن از سری ۲۰ بر خلاف وعده های قبلی ، آپدیت ندادن درست و درمون ، معرفی نکردن موبایل جدید ، فروختن بخش هایی از بازارموبایل ، …
” متاسفانه بیشتر آن ها با غرض و خصومتی از یک منبع نا شناخته برخاسته و در غالب یک متن انتقادی در آمده اند ” کدوم غرض ؟ کدوم خصومت ؟ اون چه که نوشته میشه چیزی نیست جز واقعیات . متاسفانه شما فقط آینده خیالی و آرمانشهر خودتونو ترسیم کردید و فکر می کنید که بقیه که واقعیت گرا هستند اشتباه می کنند …

  رضا
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  بعضی دوستان واقعا مشکل دارن با شعار اطلاع رسانی به افراد بی اطلاع و دلسوزی برای اونها با مطالب و جبهه گیریهای مغرضانه به شعور بقیه وینفونیها توهین میکنن
  اقای محترم اگه عاشق اندروید هستی خوب باش برو تو سایتهای خودتون کامنت بزار و در مدح اندروید شعر بگو تو رو چه به ویندوزفون و وینفون
  نه گوگل تاجی به سر شما خواهد گذاشت نه مایکی سیاستهاشو با عدم محبوبیتش نزد شما رها میکنه و با نخریدن شما زمین میخوره اون شرکتها بقدری بزرگ و قدرتمند هستند که ما و شما مجبور به دنبال روی از سیاستهای اونها هستیم

   vahid6720c
   پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

   دوسته عزیز توهم منتظر بمون که ایشالاه بعد چندین سال مایکی ی چیز تو آپدیتاش بزار که شاید دله تورو به دست بیاره ب خودت دروغ نگو تعصب بیخودی میکنی واقعا و واقعا هم بی خودی بحث تاج گذاشتن این بحثای الکی نیست عزیز بحث اینکه اونی که تو میگی اونی که انتظار داری اونی که دلت میخواد و پول دادی بشه نمیشه انتظار رفع باگ …نرم افزار درست حسابی …. امکانات در حد نیاز پلیر خوب بدون باگ نرم افزاره ابزاری خوب و… بزاره نداره دوسته عزیز نداره زور نیست من نمیگم کلا وینفون بده میگم اصلا تو این تاریخ نباید وینفون گرفت یعینی اصلا بحثای هنگروید و واقعا تو این زمون واقعا مث جوک میمونه خنده داره چقد به مایکرو سافت فیلم دادن فیدبک دادن چندین هزار رفتن رای دادن کو گوشه شنوا همون مثلا و مثلا یکیش otg همین امیر که معروفه که طرح های عالی داد به مایکروسافت تو بخش ویندوزفون تو ویدیو داد ولی برو ببین چیکار کرده هیچ اهمیتم نداده من ۲۳ سال دارم تا ۲ ماه پیش فقط به نوکیا اهمیت میدادم عاشق مایکی بودم ولی مایکرو اینجوری نیست …………….. خدا صبر ایوب به تو بده داداش

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  کیارش جان چرا موضوع رو شخصی می کنی
  ما دقیقا همون چیزی رو بازتاب می دیم که سایت منبع منتشر کرده

  m.j
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  خصومت افرادی امثال تو داداش از ویندوز بکش بیرون خواهشششش میکنم ویندوز به نظر من همینجوری که تونسته بین اندروید وآی او اس شکافی به نام ویندوز باز کنه برده چون میتونست زیر پاشون له بشه اما نتونستن و نخواهند تونست چون مایکی جاشو باز کرده حالا هرچی امثال تو بخوان بکوبنش در ضمن از چرخ استفاده کردن هنر نیست ساختن چرخه که هنر کاری که مایکی توش استاده

mehdi61
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

جناب عبدی ممنون میشیم یکم بیشتر روی این موضوع تمرکز کنید و مقالات بیشتری رو قرار بدید. مایکروسافت شرکت خوب و قدرتمندیه. به هر حال همه غولهای دنیای تکنولوژی یه سری معایب و مزایا دارن.

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  مهدی جان دیگه لزومی به مطلب جدید نیست
  خود آقای مایرسون موضوع رو شفاف کرده

فرزاد اصغریپور
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

دو تا نکته:
۱- خیلی بعیده الان که ویندوزفون به یه سر و سامونی رسیده مایکروسافت ولش کنه! خداییش من به صفحه گوشیم نگاه می کنم حال میکنم با ویندوزفون. هیچ رغبتی واسه رفتن به اندروید ندارم.یه زمانی ۵۲۰ داشتم با وینفون ۸.۱. دلمو زد رفتم یه گوشی اندرویدی خریدم. ولی باز برگشتم و ۹۳۰ خریدم و اینسایدر شدم با ویندوز ۱۰. خیلی حال می کنم باهاش. صبح شارژ می کنم تا شب بالای ۵۰% هنوز شارژ داره. ایفون ۶S اینجوری نیست بخدا. ایراد داره این گوشی ولی حاضر نیستم گوشیمو عوض کنم. مطمئنم خیلیا مثل من فکر میکنن.
۲- احساس می کنم سایت وینفون خیلی خوشبینانه صحبت میکنه. هیچ جا کسی حرفی از سرفس فون نزده چرا هی تاکید می کنید روش! بیخیال توروخدا نیازی به این وعده ها نیست…
فقط نفهمیدم الان برنامه مایکروسافت واسه اینده وین ۱۰ موبایل چیه…

  hamidrezank
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  داداش شما اگه به منبع خبر سر بزنید میبینید که وینفون برخلاف سایر سایت ها ، دقیقا همون متنو ترجمه کرده و سرفس فون هم توی منبع خبر بهش اشاره شده .

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  فرزاد جان خوشبینانه رو دقیقا متوجه نشدم منظورت چی هست؟
  یه سر به منبع خبر بزن بنده دقیقا خود خبر رو ترجمه کردم و هیچ چیزی به اون اضافه نکردم

   فرزاد اصغریپور
   پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

   جناب عبدی در مورد سرفس فون حق با شماست، منبع خبر رو مطالعه نکرده بودم.
   ولی در مورد خوشبینانه منظورم اینه توی این چند سالی که وینفون رو دنبال می کنم همیشه این سایت حتی بیشتر از خود ساتیا نادلا در مورد اتفاقات ویندوزفون شوق و ذوق داره و خوشبینه. چندتا نمونه تو خاطرم هست که میگم: روزی که کنفراس دیوایس های ویندوزی مایکروسافت بود، سایت وینفون تمام تمرکزش رو گذاشت روی گوشی جدید مایکروسافت و حسابی روش مانور داد، در حالی که خود مایکروسافت شاید فقط چند دقیقه در مورد گوشی ای که معرفی شد و امکانات جدید ویندوزموبایل صحبت کرد و تو ذوق همه زد! یا وقتی قرار بود نمایندگی مایکروسافت در ایران افتتاح بشه یادتونه؟ حتی یک تیم فرستادید تا پوشش زنده از مراسم داشته باشید و البته ما هم در پوست خودمون نمی گنجیدیم انقدر تبلیغ مراسم رو این سایت دیدم سر از پا نمیشناختم! آخر معلوم شد طرف اسپانسر دو و میدانی شده فقط واسه مانور تبلیغاتی اسم مایکروسافتم گذاشته! البته من میدونم که این سایت بهترین سایته ویندوزی ایران هست و بهش معتقدم. من عاشق این سایتم و کاملا در جهت بهتر شدن سایتتون پیشنهاد می کنم این همه خوشبینانه مسائل رو نگاه نکنید.

    حمیدرضا عبدی
    پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

    فرزاد جان نمیدونم چرا اینجوری برداشت کردی که ما خوشبینانه عمل می کنیم
    متاسفانه این برداشت به دلیل کم سوادی و فعالیت های تعدادی سایت در حوزه اخبرا مایکروسافت و دیگر سایت های تکنولوژی مطرح هست که به شعور کاربران ایرانی توهین می کنند و هر چی دوست دارند از افکار ناپاک و کثیفشون تراوش می کنند و مثل سس روی اخبار میریزند و به خورد کاربر می دند و اذهان اون هارو مشوش می کنند، همین خبر رو توی سایت های دیگه بررسی کنید، یک جا گفته شده بخش تلفن همراه مایکروسافت کلا تعطیل شد و یک جای دیگه گفته شده مایکروسافت می خواد گوشی اندرویدی بزنه ، شخصی که چنین برداشتی از این خبر داشته یا واقعا یک بی سواد به تمام معنی نه تنها در حوزه فناوری است بلکه از نظر زبان انگلیسی در حد کتاب های hip hip hooray هم اطلاع ندارد، یا این شخص با یک غرض شخصی تصمیم گرفته چنین ترجمه ای از این خبر به این واضحی ارائه بده ، اون هم افزایش بازدید وبسایت و افزایش تعداد کامنتها.
    متاسفانه خون دلهایی که مسئولین وینفون در رابطه با این توهین ها به کاربرها میخورند قابل وصف نیست، ما تمام وبسایت های تکنولوژی رو رصد می کنیم و روز به روز متوجه این موضوع میشیم که خصومت شخصی نسبت به مایکروسافت در حوزه فناوری وجود داره و این بسیار آزار دهندست
    شما به هیچ وجه متن و اخباری رو در وبسایت وینفون مشاهده نمی کنید که نظر شخصی نویسنده در متن اصلی خبر دخیل شده باشد، اگر مقاله یا مطلبی هم از نظر ما نوشته بشه حتما برچسب اختصاصی بر اون خواهد خورد.
    ما وظیفمون اینه که رسالت خبریمونو انجام بدیم بدون در نظر گرفتن منفعت شخصی
    و این از اساسی ترین قوانین وبسایت وینفون هست
    موفق باشی فرزاد جان

     فرزاد اصغریپور
     پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

     یه خسته نباشید به تیم وینفون میگم و امیدوارم هم ویندوز ۱۰ موبایل و هم سایت وینفون همیشه در اوج باشند. ممنون

     عشق مایکی
     پاسخ دهید جمعه 6 خرداد 1395

     منهم دقیقن نمیفهمم دلیل این خصومتی که بعضی سایتهای تکنولوژی با مایکی دارند چیه.یه زمانی دیجیاتو رو دنبال میکردم خود سایت و بعضی کاربرها فقط کم مونده بود به مایکی فحش بدن.یه کاربر ویندوزی تو سایت نظر میداد و حقیقت رو میگفت چند تا ترول بهش حمله میکردند و فحش میدادن و مسخره بازی در میاوردند! چه در مورد موبایل چه خود ویندوز چه اکس باکس و هر محصولی از مایکی! واقعن عجیبه!! الانم زومیت خیلی جبهه گیری میکنه.انگار ارث باباشونو خورده مایکی! تیترای عجیب غریب که با خود منبع اصلی خبر متضاده و یا یه خبر بود درباره قابلیت کاشیهای انفجاری دست برده بودند تو متن خبر و اپل رو جایگزین مایکی کرده بودند!!! یعنی تا این حد غرض ورزی و غیر حرفه ای بودن.سایت تکنولوژی که دیگه این حرفا رو نداره باید بیطرف و حرفه ای عمل کنه.نه مثل این گیگ های بچه سال که واسه پز دادن گوشی دستشون میگیرن.شایدم بحث مالی و این چیزها و ساپورت تبلیغاتی بعضی شرکت ها باشه که نمیخوان کوچکترین سودی طرف محصولات مایکی بره.با اینکه خودشون فروششون بالاست ولی تا این حد خساست!! خوب بابا این به نفع تکنولوژی که شرکتها چیزای جدید رو کنند.واقعن به حد تهوع میرسه این کارهاشون.یارو برداشته سرفیس با اون قدرت رو با آیپد پرو مقایسه میکنه! فروش اپل میاد پایین تو تبلت و گوشی اینا خبر رو جوری میگن که نه چیزی نیست و دوباره اوج میگیره! حتی برای محصولات سونی و شرکتهای چینی مثل هواوی و شیائومی اینا زیرآب زنی میکنند! نمیدونم کی میخوان حرفه ای رفتار کنند.

مهران
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

آخه کی دلش میاد این رابط کاربری س*ک*سی رو ول کنه بره بچسبه به گوشیای سامسونگ که ۱۰ ساله یه قیافه دارن؟

kian
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

من از ۲۰۱۳ اینو می دونستم
هر شرکتی بود با این درصد ول می کرد این پلتفرم رو
همون موقع
و شرکت های خارجی برخلاف شرکت های داخلی برای حداقل بیست سال آیندشون برنامه دارن

hosein1370
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

ممنون از خبر ……….هههههههههههه قشنگ بود ………… ما هنوز نمرده ایم ما هنوز زنده ایم ما تا شما را نکشیم نمیمیریم (شعار ماکروسافت نسبت به طرفداران)

farshad1310
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

ما اینقدر به مایکروسافت اعتماد داریم که اومدیم ویندوزی شدیم . جدا اصلی ترین دلیل خرید لومیا برای من به شخصه خود مایکروسافت هستش یه عمری آندروید کار کردیم الانم داریم دست مردم میبینیم که کسی بیشتر از ۲ سال به خاطر هنگ کردناش نگه نمیداره و میره یکی دیه میخره
همین سرفس که هی میگید چیه چیه با یه لپ تاپ برابری میکنه

ahmad
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

قمار بزرگ؟؟ وقتی سرویس هاش روی دو پلتفرم دیگه بهتر عمل میکنه چجوری من مصرف کننده ترقیب شم ویندوز موبایل بگیرم؟؟؟؟؟

  اشکان
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  دوست عزیز کدوم سرویس؟
  من از Outlook روی اندروید استفاده کردم. وقتی زبان سیستم رو فارسی میکنی قابلیت سوایپ برعکس کار میکنه.
  همچنین روونی و سرعت این برنامه ها مثل تو ویندوز نیست. اسکایپش هم تو اندروید کند هستش.
  یا همین کرتانا واقعا نسخه اندرویدش با ویندوز یکیه؟
  دیگه من باآفیس اندروید کار نکردم.
  اما از یه چیز آفیس خیلی خوشم میاد اونم اینه که با وان درایو کار میکنه و میخوای تو همه سیستم ها داشته باشی فایلت رو.

  در ضمن مایکروسافت خواهد ماند.و همچنین اینو بدونین ساپورت هر گوشی تا ۳ سال هستش.
  بعد از این انتظار آپدیت نداشته باشین.

   ahmad
   پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

   اوت لوک‌رو من رو اندروید استفاده نکردم اما پشتیبانی زبان فارسی تو اندروید مشکلی نداره . تا وینفون ۸.۱ برای داشتن زبان فارسی باید رام کشور دیگه فلش میزدی . نرم افزار اسکایپ رو همه میگن رو اندروید بهتره . منم استفاده کردم بهتر بود . افیس رو هم ک حرفشو نزن برادر . تو اندروید رون تره ضمن اینکه خیلی راحت کرک میشه و لازم ب خرید اکانت نیس . کرک واسه این میگم ک هنوز ایران تحریمه 🙂 و تا زمانی ک تحریم باشیم من هیچ گونه خریدی نمیکنم . من خودم وینفونو دوس دارم اما در کنار ی اندروید و از وینفون ب عنوان گوشی دوم استفاده میکنم .

m pour
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

سلام به همه عزیزان وتیم پرتلاش وینفون و اقای عبدی عزیز
شاید جای این حرفهام اینجانباشه ولی بشخصه از هر سه سیتیم عامل استفاده میکنم ۱۰۲۰&j2 4g 2sim&5se لذتی که با۱۰۲۰باتم مشکی رابط کاربری عالی وسیستم عامل اش برای خودم و دوربین بی همتا بالنزکازایس عالیش داره اونای دیگه نداره امیدوارم سرفیس فون در چند مدل عرضه بشه ویکیش چهاراینچی دوسیم کارت با دوربین قوی سری های نوکیا ومکروسافت ولنز کارزایس بی همتا باشه به امید خدا تهیه میکنم اگه عمری باشه وکنار شما تیم پرتلاش و دیگر همراهان لذتش رو همچون ۱۰۲۰ بیش از پیش خواهم برد
پیروزباشید همگی دوستان سپاس مجدد از همه همگاران تان اقای عبدی وشمای عزیز محمد

Mostafa2R
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

چی چی ویندوز مرده!
من تازه بعد یک ماه دوباره ویندوزی شدم.
دیروز ۶۴۰اکس ال گرفتم.

  Ahmad
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  مبارکت باشه مصطفی جان
  منم چند وقت پیش لومیا ۶۴۰XL سفید رنگ گرفتم. راضی ام ازش. چرخش بچرخه برات.

Mozahem
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

مایکروسافت روی کانتینیوم سرمایه گذاری کرده اونم با همین ویندوز ۱۰ اونم روی سرفیس فون اصلا تو بگو خود سرفیس تا زمانی که ویندوز یه فایل منیجر درست و درمون نداره تا زمانی که نتونه آزادی عمل بیشتری رو بده نمونش دانلود داخل پس زمینه و خیلی مشکلات دیگر باز همین اش و همین کاسست بیخودی با امیدهای کشکی خودتونو امیدوار نکنید یک سال و نیم از معرفی و بیلدهای کشکی ویندوز ۱۰ میگذره و اما هنوز مشکلات اصلی پابرجاست اما همون اندروید مشکل باتری و هنگ رو کاملا برطرف کرده .سرفیس فون فقط اسمش بخاطر خود سرفیس دهن پر کن شده وگرنه اونم مثله مابقی لومیاها بعده یک ماه خریدن طرفو مجبور به فروش خواهد کرد

  اشکان
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

  سلام آقا یا خانم مزاحم.
  من به شخصه بکسال و نیمه که گوشی ۷۳۵ رو خریدم و تا الان ازش راضیم.
  پس نظریه کلی ندین لطفاً.
  همین که باتریه گوشیم تا ۱.۵ روز حداقل میمونه خیلی ازش راضیم

   امین
   پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

   داداش من ۷۳۰ دارم اپدیتش کردم منتها مصرف باتریش افتضاح شده ۵ ساعته خاموش میشه چرا به نظرت؟؟؟

miladv
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

مایکروسافت کلا شبیه جوک میمونه. همه کارهاش همینطوره. شرکت ب این بزرگی توی دو بخش کنسول و بخصوص موبایل بدجوری زده جاده خاکی و نمیخواد اون افکار پوسیده و کهنه ش رو عوض کنه.
جالبه ی زمانی بعضیا تحلیل میکردن که مایکروسافت با پشتیبانی از اندروید و ios میخواد کاربرهای اونا رو جذب ویندوزفون بکنه. این عده جماعت تحلیلگر کلا از صفحه روزگار محو شدن خصوصا با کاهش سهم وینفون.
ی عده هم که ب پشتیبانی مایکروسافت مینازیدند تا دیدن که نصف گوشیها از گرفتن اپدیت محروم شدن، سریعا گفتن ک عمر اینها تموم شده.
خلاصه حرفم این که برای ی متعصب همیشه راهی برای ادامه تعصبش وجود داره.

Static-x
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

فقط چندتا سوال دارم.مایکی تا چند سال میخواد ویندوز۱۰ موبایل رو ساپورت کنه؟مثلا لومیا ۹۵۰ که جدیدترین لومیا و اینجور که پیداست اخرینشه قرار چند سال از طرف مایگی ساپورت بشه؟۳ سال،۵ سال،۱۰ سال؟سرفیس فون احتمالی قراره تو چه محدوده ای عرضه بشه؟منیکه نمیخوام بیشتر از ۱ میلیون پول بدم واسه گوشی ولی میخوام از ویندوز ۱۰ استفاده کنم چی میشه؟تا کی میتونم از گوشیه لومیایی که الان دارم استفاده کنم؟منظورم اینکه تا چند وقت میتونم قیافیه گوشیمو تحمل کنم یا اگه مشکلی پیش اومد مشکل قطعات نداشته باشم؟اگه بخوام از جدیدترین تکنولوژیه سخت افزاری مثلا تو ۳ سال اینده استفاده کنم باید رو کدوم تولید کننده حساب کنم؟ویندوز ۱۰ موبایل تا چند سال قابلیت اجرا شدن رو گوشیای لومیای الانو داره و این گوشیا تا کی سخت افزارشون جوابگوی تغییرات ویندوز ۱۰ هستند(البته بعید میدونم تغییر خاصی ایجاد بشه)

مهران
پاسخ دهید پنجشنبه 5 خرداد 1395

اگر به اسلایدهای مایکروسافت در کنفراسنهای مختلف توجه کرده باشین ویندوز ۱۰ خبر از آینده نزدیکی میده که شاید هیچ کدوم از رقبای مایکروسافت اصلا بهش فکر نکردن و توانایی اجرا کردنش رو ندارن بالا رفتن قدرت سخت افزارهای موبایل طی چند سال آینده (نهایت ۲ الی ۳ سال) امکان اجرای اپلیکیشنهای ویندوزی رو روی مویابلها فراهم میکنه طراحی اکوسیستم UWP دقیقا اون نقطه عطف تاریخی رو هدف گرفته دقیقا سر یه به زنگاه تاریخی گوشیهایی که مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل هستن با سیل عظیمی از نرم افزارهای با کیفیت رو برو میشن که تصورش برای سایر رقبا سخته چون هیچکدوم از اونها یک مارکت ۱ میلیارد نفری مثل ویندوز رو در اختیار ندارن و دقیقا توی همون نقطه هست که سبقت مایکروسافت از گوگل از اپل شروع میشه

safavi
پاسخ دهید جمعه 6 خرداد 1395

با سلام
اگر دوستان برنامه نویس هستند و در store برنامه ای گذاشتن معرفی کنند تا هم به توسعه app ها کمک شود و هم اینکه app انها معرفی شود.
من خود دو app گذاشته ام که معرفی میکنم
۱- LineBox
۲-calculate currency
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/linebox/9nblggh6d231
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/calculate-currency/9nblggh4w1nt

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,