_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت مشاور استارت‌ آپ Telstra, Fishburners را به خدمت گرفت انی پارکر Fishburners را ترک می‌کند و به مایکروسافت می‌پیوندد.

انی پارکر خبر داد که در ماه مارس به عنوان رئیس جهانی بخش استارت آپ‌ها، به مایکروسافت می‌پیوندد. او پس از اینکه از Fishburners جدا شود جایگاه خود را به پاندورا شلی واگذار خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پارکر روز چهارشنبه در توییتر خود نوشت:

این یک شانس بزرگ برای من است که می‌توانم کاری با مقیاس جهانی و تاثیرگذاری جهانی داشته باشم. من نمی‌توانم برای شروع کارم صبر کنم.

پارکر کسی است که زمانی، با شرکت Telstra برای آغاز به کار استارت آپ جدید این شرکت به نام Muru-D در سال 2013 همکاری می‌کرد، شغل جدید خود را از طریق توییتر اعلام کرد. Muru-D ایجاد فضای شغلی می‌کند، درآمد زایی می‌کند و به کسب و کار ها کمک می‌کند تا به وضع مطلوب خود برسند.

با توجه به صحبت‌های پارکر، زمینه این همکاری زمانی بود که Telstra به همراه Telco تصمیم گرفتند که تبدیل یه یک شرکت جهانی شوند در حالی که نمی‌دانستند چگونه و از کجا باید آغاز کنند.

پارکر قبلا گفته بود:

ما چگونه می‌توانیم به یک شرکت جهانی تبدیل شویم؟ روی چه چیزی باید سرمایه گذاری کنیم؟ محیط جهانی چه روندی را طی می‌کند؟ طی این مسیر منجر به پیدایش شرکت Telstra به شکل جهانی شد، علاوه بر این که شارلت یارکنی هم به عنوان رئیس در زمان تشکیل Muru-D در کنار ما بود.

پارکر قبل از آن، برای مدت کوتاهی در شرکت فانوس دریایی مشغول به کار بود که پس از خارج شدن از آنجا به صورت موقت رئیس شرکت Fishburners شد.

پارکر در گفت و گو با ZDNet در ماه آوریل گفته بود که شرکت فانوس دریایی برای او همانند برزخ بود در حالی که او در جست و جوی جایی بود که برایش مثل خانه باشد. میزبانی به جای شش هفته به یک هفته، در دفاتر KPMG در بارانگارو به طول انجامید؛ جایی که توسعه دهنده ها عناوین آزمایشی خود را در آن می‌ساختند.

سخنگوی مایکروسافت در گفت و گو با ZDNet اینگونه اظهار داشت:

ما بسیار خوشحال هستیم که بگوییم انی پارکر به مایکروسافت پیوسته است. او می‌تواند روی برنامه هایی که ما برای استارت آپ‌ها داریم بسیار تاثیر گذار باشد.

منبع :

ZDNET

67 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهمان
پاسخ دهید یکشنبه 22 بهمن 1396

😱 لباسش چرا پارست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,