زمان زیادی تا برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت موسوم به بیلد 2018 باقی نمانده است. مایکروسافت امروز چالش هوش مصنوعی جالبی برای که برای شرکت‌کنندگان در این کنفرانس درنظر گرفته را اعلام کرده است.

با توجه به زمان اندک باقی مانده تا شروع کنفرانس بیلد 2018 مایکروسافت چالش جدیدی که برای توسعه‌دهندگان این کنفرانس درنظر گرفته را اعلام کرده است. مسابقه مایکروسافت بدین گونه است که توسعه‌دهندگان باید یک مدل بصری ویژه را توسعه دهند که بتواند ابزارهای موجود در پهپادهای امدادگر و جستجوگر مایکروسافت را بهبود دهد.

چالش امداد و جستجو در کنفرانس بیلد مایکروسافت تمرینی در جهت ارایه راهکارهای حل مسئله، تعریف استراتژی و برنامه‌ای جسورانه برای استفاده از تکنیک‌های نجات شما خواهد بود.

جزییات بیشتر این مسابقه:

  • مایکروسافت به‌زودی راهنمای ماموریت مربوطه را در اختیار شما قرار خواهد داد تا کدنویسی هوش مصنوعی پهپادها را آغاز کنید.
  • در کنفرانس بیلد مایکروسافت شما به افراد و منابعی که می‌توانند شما را در شخصی‌سازی مدل بصری ویژه خود کمک کنند، دسترسی خواهید داشت.
  • مایکروسافت شرایط بسیار ساده‌ای را فراهم کرده تا بتوانید مدل بصری شخصی‌سازی شده خود را ثبت قانونی کنید و در ادامه شانسی هم برای بردن جوایز و مشهور شدن نیز خواهید داشت.

آن‌طور که مشخص است کنفرانس بیلد امسال بیش از هر سال دیگری رنگ و بوی هوش مصنوعی به خود گرفته است. این اقدام مایکروسافت درست در جهت تصمیم نادلا مبنی بر تنیده شدن هوش مصنوعی در تمامی محصولات این شرکت قلمداد می‌شود. در ادامه باید ببینیم در Build 2018 مایکروسافت چه فناوری‌های هیجان‌انگیزی را رونمایی خواهد کرد.

منبع :

MICROSOFT

955 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,