microsoft-linkedin-1

ماه گذشته، شرکت Salesforce اعتراضاتی در مورد قرارداد فی مابین لینکدین و مایکروسافت مطرح کرد و از تهدید این معامله برای آینده ی نوآوری ها و رقابت های دنیای تکنولوژی گفتند و درخواست بررسی این قرارداد توسط  اتحادیه اروپا را مطرح کردند. ردموندی ها نیز جواب آن ها را دادند و اکنون مایکروسافت به دنبال اتمام این قضیه به صورت جدی است. با وینفون همراه باشید.

مدیر حقوقی مایکروسافت بعد از اعتراضات Salesforce، از اتمام شفاف پروسه ی تصاحب لینکدین در آمریکا، کانادا و برزیل خبر داد و بیان کرده بود که مایکروسافت به راه همیشگی خود در ارائه ی قیمت های رقابتی در بازار CRM ادامه می دهد درحالی که Salesforce تا به امروز قیمت های بالاتری ارائه داده است. همچنین مارگارت وستگر مدیر رقابت اتحادیه اروپا نیز بیان کرده بود که به دقت نحوه استفاده کمپانی ها از داده ها را زیرنظر دارند.

اما ردموندی ها به دنبال اتمام اعتراضات به صورت قانونی هستند و در پی این هدف، مایکروسافت امروز اعلام کرد که به دنبال تاییدیه اتحادیه اروپا برای قرارداد لینکدین هستند و مدارک خود را به این اتحادیه ارائه کرده اند و کمیسیون مربوطه در اتحادیه اروپا در تاریخ ۲۲ نوامبر درباره این پرونده نظر نهایی خود را خواهد داد و تا آن زمان به بررسی جزییات قرارداد بین مایکروسافت و لینکدین خواهد پرداخت و درباره نگرانی های جدی بعضی شرکت ها مثل Salesforce اظهارنظر خواهد کرد.

منبع :

REUTERS

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ss
پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

وقتی مایکروسافت توی دادگاه از دولت امریکا برنده شد به نظرتون نتیجه دادگاه چی میشه الان؟؟

amirhossein
پاسخ دهید یکشنبه 24 مهر 1395

کلا کاری که پول میکنه غول نمیکنه
و به نظر من مایکروسافت شبیه یک سرطان بدخیم تکنولوژی شده که روز به روز داره بزرگ تر میشه و همه ما داریم بهش دامن میزنیم…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,