هدست‌های ویندوز واقعیت ترکیبی حالا ابزاری بسیار مناسب برای توسعه‌دهندگان است تا با ساخت کنترل کننده‌های مختلف نبض بازار را در اختیار گیرند و این بدان معناست که بسیاری از برنامه‌نویسان این توسعه‌دهندگان در حال نوشتن برنامه برای کنترلرهای مختلف هستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به نظر می‌رسد مایکروسافت، برای پر کردن فروشگاه خود از کنترلرهای ویندوز واقعیت ترکیبی بسیار مشتاق است؛ این موضوع به‌راحتی قابل درک است و از این رو شرکت مایکروسافت در ایام کریسمس تصمیم گرفته است تا با کمک توسعه‌دهندگان مجموعه‌ای از این کنترلرها را با ارزش 99 دلار به صورت رایگان و هدیه در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مایکروسافت در نامه‌ای که به همراه این کنترلرها به مشتریان خود می‌دهد نوشته است:

ما به عنوان یکی از پیشگامان هدست‌های ویندوز واقعیت ترکیبی، شما را ارج می نهیم و مایل به ابراز قدردانی از شما با مجموعه کنترلرهای حرکتی هستیم تا به شما در استفاده از تجربیاتتان بیشتر کمک کنیم.ما هیجان زده هستیم تا به شما کمک کنیم تا کاوش را آغاز کنید و منتظر چیزی که ساخته اید نمانید.

کنترلرها بدون علامت هستند و بسته به تعداد هدستها خریداری شده است و شما تعدادی از این مجموعه را دریافت خواهید کرد.

خوشبختانه، توسعه‌دهندگان با تقویت بخش ویندوز واقعیت ترکیبی فروشگاه‌های مایکروسافت، این بخش را از رخوت و سستی رهانیده‌اند و جان تازه‌ای به آن بخشیدند.

منبع :

MSPU

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,