hololens-wave-4

کم‌تر از دو هفته قبل مایکروسافت برای موج سوم فروش عینک واقعیت افزوده هالولنز، دعوت‌نامه ارسال کرده بود. حالا به نظر می‌رسد به فاصله کوتاهی از آن زمان مایکروسافت فروش موج چهارم کیت توسعه دهندگان عینک هالولنز را، از طریق سایت خود آغاز کرده است.

کسانی که این دعوت‌نامه را دریافت کرده‌اند به همراه آن یک راهنما، برای خرید این محصول نیز خواهند داشت. محصولی که برچسب قیمت ۳٬۰۰۰ دلار را بر خود می‌بیند. مایکروسافت قبلاً گفته بود که بین هر سری از ثبت نام برای خرید هالولنز حدود ۲ تا ۳ ماه فاصله خواهد بود اما این ماه آن‌ها اعلام کردند که با سرعت بخشیدن به روند تولید این محصول، فواصل تحول آن را به ۳ تا ۴ هفته کاهش خواهند داد. حالا و با گذشت تنها ۲ هفته از عرضه دعوت‌نامه فروش موج سوم، آن‌ها مجدداً اقدام به ارسال دعوت‌نامه نموده‌اند که مشخصا نشان از اشتیاق مایکروسافت برای رساندن هالولنز به دست توسعه‌دهندگان، دارد.
در اوایل ماه جاری بود که مایکروسافت پرده از برنامه‌های خود برای عرصه واقعیت مخلوط (Mixed Reality) برداشت. آن‌ها می‌خواهند استفاده از ویندوز هالوگرافیک را برای تولید کننده‌های سخت‌افزار ممکن نمایند. ویندوز هالوگرافیک، نسخه‌ای از ویندوز ۱۰ است که بر روی دستگاه هالولنز اجرا می‌شود.

منبع :

NEOWIN

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,