سرفیس هاب غول‌پیکرترین عضو خانواده سرفیس است که به‌عنوان راهکاری هوشمندانه برای برگزاری جلسات اداری و اصولا هرگونه کار تیمی ارایه شده است. این دستگاه با برخورداری از صفحه لمسی بسیار دقیق و بهره‌گیری از نسخه ویژه‌ای از آفیس 365، نسخه تجاری اسکایپ و اپلیکیشن‌های Power BI گزینه‌ای ایده‌آل برای هر تیمی محسوب می‌شود.مایکروسافت اخیرا ویدیویی منتشر کرده که در آن از ترکیب سرفیس هاب و آفیس 365 به‌عنوان شیوه مدرنی برای انجام کارهای تیمی استفاده شده است. سرفیس هاب دارای برخی ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد وایت برد تعاملی، امکان ورود یک باره به آفیس 365 و برخی قابلیت های بیشتر است.

برای مثال با استفاده از قابلیت جدید سرفیس هاب کاربر قادر خواهد بود با استفاده از سرفیس هاب هر کامپیوتری را به یک دستگاه همراه بدل سازد. کاربر می‌تواند با استفاده از میراکست یا اتصال کابلی هرآنچه در نمایشگر سرفیس هاب انجام شده را در دیگر کامپیوترها پروجکت کند. از سوی دیگر کاربران قادر هستند مانند همیشه با لمس و قلم در اپلیکیشن‌های مختلف سرفیس هاب کار کنند و تمامی کارهای انجام شده در دیگر کامپیوترهای اعضا تیم ذخیره خواهد شد. بدین صورت اعضا یک تیم می‌توانند به‌صورت خودکار در انتهای جلسه تمامی خروجی جلسه خود را همره داشته باشند.

از سوی دیگر مایکروسافت برای مدیریت ساده‌تر سرفیس هاب در سازمان‌های بزرگ، مایکروسافت Azure Active Directory و Intune را مستقیما با سرفیس هاب ادغام کرده است. در انتها باید اشاره کنیم که مایکروسافت درنظر دارد به‌روزرسانی فال کریترز را به‌زودی برای این سرفیس غول‌پیکر منتشر کرده و صاحبان آن در اندک زمانی قادر به استفاده از ویژگی‌های جدید سرفیس هاب خواهند بود.

منبع :

MSPU

1193 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
اسماعیل
پاسخ دهید سه شنبه 23 آبان 1396

خوب بود خیلی هم خوب بود
ولی اگه زیر نویس میکردین خوبتر میشد
اینجور فیلمارو با زیر نویس بزارین تو سایت
ممنون

    محسن توکلی نیا
    پاسخ دهید چهارشنبه 24 آبان 1396

    سلام اسماعیل جان
    حوشحالم که مطلب مورد توجه واقع شده؛ حتما سعی میکنیم این بحث زیرنویس رو هم لحاظ کنیم

توحید
پاسخ دهید پنجشنبه 25 آبان 1396

آیا سرفیس هاب میتواند جایگزین تلوزیون را بگیرید اصلا کاربرد تلویزیون هوشمند را دارد؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,