Lumia-Cyan-update-group

تا کنون گوشی هایی که رسما موفق به دریافت به روز رسانی ویندوز ۱۰ نشده بودند، این امکان را داشتند که با استفاده از برنامه ی ویندوز اینسایدر، آن را بر روی دستگاه خود آزمایش کنند. غیر منتظره نیست که مایکروسافت برای گوشی هایی که از به روز رسانی رد استون پشتیبانی نمی کنند، جلوی انتشار بیلد های حلقه ی Release Preview را بگیرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در پستی در Feedback Hub، مایکروسافت این موضوع را روشن تر کرده است:

 • دستگاه های پشتیبانی نشده، هیچ بیلد و یا به روز رسانی جدید تری از ۱۰۵۸۶.x دریافت نخواهند کرد.
 • دستگاه های پشتیبانی نشده قادر نخواهند بود هیچ یک از حلقه های پیش نمایش ویندوز اینسایدر را در برنامه ی ویندوز اینسایدر انتخاب کنند.
 • به روز رسانی برای برنامه ها و خدمات ممکن است برای دستگاه های پشتیبانی نشده در دسترس نباشند و در بعضی از موارد ممکن است به تجارب خاصی محدود شوند.
 • دستگاه های پشتیبانی نشده هنوز هم می توانند از برنامه ی Windows Device Recovery Tool برای بازگشت به ویندوز فون ۸.۱ استفاده کنند، اما دیگر گزینه ای برای بازگشت به ویندوز ۱۰ موبایل نخواهند داشت.

در ادامه می توانید این پست را به صورت کامل مطالعه کنید:

سلام اینسایدر های ویندوز!

در اوایل سال جاری، هنگامی که ما ویندوز ۱۰ موبایل را منتشر کردیم، از یک سری از تغییرات در برنامه ی پیش نمایش اینسایدر ویندوز ۱۰ موبایل رونمایی کردیم، از جمله جزئیات انتشار ویندوز ۱۰ موبایل و لیست دستگاه های پشتیبانی کننده از پیش نمایش اینسایدر ویندوز ۱۰ موبایل.

با نسخه ی آتی از به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰، حلقه ی Release Preview به بیلد ۱۴۳۹۳ ویندوز ۱۰ موبایل نقل مکان خواهد کرد. این تغییر برخی اثرات بر روی دستگاه های پشتیبانی نشده خواهد گذاشت:

همان طور که گفته شد، دستگاه های پشتیبانی نشده، دیگر هیچ بیلد و یا به روز رسانی جدید تری از از ۱۰۵۸۶.x دریافت نخواهند کرد.

دستگاه های پشتیبانی نشده قادر نخواهند بود هیچ یک از حلقه های پیش نمایش ویندوز اینسایدر را در برنامه ی ویندوز اینسایدر انتخاب کنند.

به روز رسانی برای برنامه ها و خدمات ممکن است برای دستگاه های پشتیبانی نشده در دسترس نباشند و در بعضی از موارد ممکن است به تجارب خاصی محدود شوند.

دستگاه های پشتیبانی نشده هنوز هم می توانند از برنامه ی Windows Device Recovery Tool برای بازگشت به ویندوز فون ۸.۱ استفاده کنند، اما دیگر گزینه ای برای بازگشت به ویندوز ۱۰ موبایل نخواهند داشت.

مثل همیشه، ما از اینسایدر های خود قدردانی می کنیم و از شما برای همکاری در برنامه ی ویندوز اینسایدر تشکر می کنیم.

با احترام؛

تیم ویندوز اینسایدر شما

 @WindowsInsider

نظر شما در مورد این سخنان چیست؟

منبع :

NOKIAPOWERUSER

1525 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
💔 5 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

من الان میخام پرچمدار بگیرم با پول زیاد نمیدونم سیاست مایکروسافت چیه
میخاد گوشی تولید کنه و پشتیبانی کنه یا مثل بلک بری جا بزنه
خب الان منی میخام پول بدم گیج شدم
از یه طرف نادلا تو مصاحبش تو همین سایت گذاشتن گفت اگر کسی تولید نکنه ما تولید میکنی گوشی ویندوزی و این پشتیبانیش از ویندوز ده موبایل که خوبه
تز طرفی خبری از ساخت گوشیای دیگه نیست بخش موبایل روز به روز کوچیکتر میشه و هیچ تبلیغی تو بخش موبایل نداره
این سایتم یبار میگه حذف میشه یبار میگه نه هست
خدایی موندم چیکار کنم من ویندوز با تمام ایرادات و خوبیاش دوست دارم ولی خب اگر حذف شه خریدش اشتباست
کاش یچیزی میگفتم خیالمون راحت شه حالا چه خوب چه بد

  مجتبی محمدی رئیسی
  💔 2 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  فکر میکنم از مدیران ایرانی مشورت میگیرن ایناااااااااااااااا 😁😁😁😁😁

  رضا صالحی
  💔 21 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  شما میگی ویندوز رو با تمامی مشکلات و کمبودهاش دوست داری پس این حرف دومت چیه که اگر فلان بشه دیگه فایده نداره? اگر با محدودیت ها کنار میای بخر دیگه ب فکر آینده هم نباش شانسیه یا کلا نابود میشه که چیزی از دست ندادی چون عاشقشی یا از خاک بلند میشه که بازم چیزی ب دست نمیاری چون تا اون زمان گوشی ک خریدی بازم از چرخه بروزرسانی خارج میشه ، ۶ سال تجربه کافی نیست تا ب آینده ویندوز موبایل پی ببریم?

  amiragha
  💔 17 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  من با تجربه خودم میگم یا اچی پی بگیر یا ۹۵۰ یا گوشی های سری جدید ایسر ویلا بمون نئو بیاد یکی از اینا شک نکن. مایکروسافت ویندوز فون منفجر میکنه کاری میکنه برندهای اول دنیا بیان سمتش برای سیستم عامل رو گوشی هاشون

مجتبی محمدی رئیسی
💔 9 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

گوشی هایی که از ویندوز ۱۰ پشتیبانی میکنند برگشت کنند به ۸.۱ میتونن دوباره ویندوز ۱۰ رو دریافت کنند یا اینکه اونا هم دیگه نمیتونن؟؟

این مایکروسافت گند زد به تموم بخش هاش..
کم کم میشه فقط فضای ابری..
از شرکتی به این بزرگی بعیده انقدر تو کارش سست اراده باشه..

  هادی
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  اونایی که از ویندوز ۱۰ پشتیبانی میکنن که دیگه نمیتونن از طریق Windows Device Recovery Tool برگردن به ویندوز ۸.۱، چون این برنامه آخرین بیلدی که برای اون گوشی اومده رو روش نصب میکنه.

هیوا
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

اونایی که هک کردن گوشی رو تا بیلد های جدید رو بگیرن مشکل باتری نداشتن ؟

  کوروش
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  @هیوا
  هیوا جان (تو فارسها اسم دخترونه ست ولی در کوردی اسم پسرونه!) : من ۹۲۰ رو بنام ۸۳۰ هک کردم و این چنتا بیلد اخری رو گرفتم.باتری دقیقا مثل ۸.۱ نیست ولی کاملا قابل تحمله.البته من الان ۴ بیلد اخری رو که گرفتم ریست نکردم.
  مشکلی ندارم تقریبا.فقط توی مسیجینگ و در برگشت از صفحات ستینگ کمی کندی هست که کاملا قابل چشم پوشیه.
  .
  .
  فکر میکنم دیگه بهتره پولارو جمع کنیم بریم سراغ ۹۵۰ یا elite x3

   mostafa
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵

   سلام آقا کوروش من ۵۲۰ دارم هک کردم به ۹۵۰ وبیلد ۱۴۳۹۳.۶۷ را گرففتم ولی بعدش دیگه هیچی برام نیومده چیکار کنم بیلد های جدید و بگیرم

هادی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

خب مثلا اونا هم از دسته Release Preview آپدیت ها رو بگیرن چه ایرادی پیش میومد؟
در ضمن imo و Facebook(Beta) هم آپدیت شدن!!!

سهیل
💔 13 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

خداییش تا الان هم خیلی خوب پشتیبانی کرده .

Amir
💔 12 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

ما هم پشتیبانیمون از ماکروسافتو گذاشتیم کنار
البته در ویندوز موبایل

soheyl
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

واقعا از این مایکروسافت ضد حال تر نداریم خیلی نامرد تشریف داره با ی عالمه وعده سر خرمن اومد اخرشم هیچی

سعید
💔 3 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

دوستان سلام. بنده در چین زندگی میکنم و میخوام که گوشیمو عوض کنم و یه تازه ش رو بگیرم.توی شهری که من زندگی میکنم یه مرکز خریدی هست که لومیا ۹۵۰xl رو به قمیت حدود ۸۰۰هزار تومن میفروشه، میخواستم ببینم که قضیه این قیمت خیلی پایین ۹۵۰xl چیه؟ امکانش هست که تقلبی باشه؟ اینم بگم تا جایی که من دیدم گوشی اصل بنظر میاد. از دوستان اگه کسی اطلاعاتی درمورد این قیمت پایین داره، ممنون میشم مارو هم درجریان بزاره

  amiragha
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  شک نکنو خودت عقل داری دیگه تو سایت فروشگاه خود وپمایکروسافت ۶۵۰ دلاره ۹۵۰ تازه تو ایران یارو بدون هنودزری ۹۵۰ میده ۱۶۵۰ که بنظر من کاملا رفرشه یا تعمیری مگه کلی خرید شه چقدر گوشی قیمت میاد پایین! در ضمن خود هندزفری wh 308 130 پولشه دیدم کهمیگم یارو گوشی پلمپ گرف البته پلاستیک گرفته بود جعبع باز کرد پشت گوشی همه پیچ ها باز شده بود! و یا اصلا رفرشن که هیچ را تشخیص نداره فقط ۲۰ درصد ارزئنتره که فقط فرئشنده کلامی اعلام میکنه تو خارج از کشور به نمایندگی. به هرحال دقت کن

tohid94
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

الان واسه لومیا ۸۳۰ میاد یا نه؟

  026
  💔 2 پاسخ دهید جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵

  توحید جان منم ۸۳۰ دارم تا حالا هم بدون هک و دیگر ترفندها آخرین بیلد رداستون حلقه فست رو بدون ایراد گرفتم احتمالش زیاده که رداستون ۲ رو هم بتونیم بگیریم پس زیاد نگران نشو عزیز.
  اولین بیلد رو هم ۸۳۰ گرفت یادته.

   tohid94
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

   منم تا آخریو گرفتم.ولی خب اولیه رو قسمت نشد.اون موقع نداشتم اینو.ولی خب ایشالا بیاد و پشتیبانیو قطع نکنن

حسام
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام اقا من لومیا ۵۳۲ دارم این الان جز دستگاه های قدیمیه که دیگه نمیتونم برگردم به ویندوز ۱۰ یا بازم میشه ادامه داد؟؟؟
امشب یه غلطی کردم گفتم بذا یه چن روز بذارم رو ۸.۱ یهو دیدم نوشتین برگردین دیگه نمیتونین بیان ۱۰…..خداااااااااااااااا

Hesam77
💔 7 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

واسه چی بعضیا الکی جو میدن؟!

اخه این مطلب چه ربطی به نابودی ویندوزموبایل داره؟خود تری میرسون گفته به ویندوز۱۰موبایل متعهده و قرار نیست اتفاقی واسش بیفته.این همه بیلد و توسعه ویندوز۱۰ و رد استون و…واسه اینه که بعد نابودش کنن؟!خود مایکروسافت گفته دستگاهی میسازه(سرفس فون،احتمالاً)که همه تولید کننده های سخت افزار مجبور به پیروی از اون رو بکنن مثل سرفس.پس نگران نباشید و جو الکی ندید(بعضی ها).رفیق با خیال راحت گوشی ویندوزی بخر این همه برنامه یونیورسالم که هر روز میاد واسه سربندی نیست.
این قضیه هم که گوشی های قدیمی نسخه های جدید بیلدو دریافت نمیکنن کاملاً منطقیه چون سخت افزارشون توان اجرای بیلدو نداره و درکل تاریخ پشتیبانی از اون گوشی ها به اتمام رسیده.خودمم یک مدت پشیمون کردم و قطع امید،رفتم اندروید اصلاً نتونستم تحمل کنم و برگشتم ویندوز چون درک کردم سیاستش چیه و چون عاشق ویندوزم.راستی دوست که میخوای لومیا بخری با پول زیاد حواست باشه مایکروسافت تو ایران نمایندگی نداره و اون قضیه ی رجیستری…

وحید
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

دوستان نمیدونم کجا سوالم رو بپرسم واقعا دیگه کلافه شدم تمام نرم افزارهای عبور از فیلتر استور رو تست کردم کار نمیکنه و اکانت هم خریدم که از نرم افزار any connect استفاده کنم که گویا برای ویندوز ۱۰ بهینه نشده، ممنون میشم از دوستان کمک و راهنماییم کنند

TETIS
💔 4 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

توجه داشته باشید موبایل کالای مصرفی است و مدت عمر متوسط آن حدود ۳ سال است یعنی شما باید بودجه تعویض آنرا در طی سه سال داشته باشید با این شرط ببینید کدام گوشی برایتان مناسب است و همونو تهیه کنید.
توصیه من به دوستان : اگر مایه دار هستید یا بچه بابا پولدار پرچمدار بگیر و خلاص میشی از این داستانای آپدیت و آیا بشه آیا نشه!!!!
سایر دوستان که طبقه متوسط هستند بهترین انتخاب همیشه یک میان رده است که بیشتر از همه بدر بخور است و کار راه انداز ضمنا برای اونایی که موبایل براشون سرمایه است و نه کالای مصرفی بهتر است چون افت قیمت زیادی ندارد و اگه روزی خواستن بفروشن راحت مشتری براش پیدا میشه میتونند ردش کنن و موبایل دیگری بخرند یا بزنن به یک دردی
کلا این مثل فارسی بهترین راهنمایی در خرید موبایل است : لقمه بزرگتر از دهن بر ندارید

  Lili
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

  این آپدیت آخری بیلد ۱۰۵۸۶ باتری گوشی رو میترکونه… از وقتی آپدیت کردم ۲۴ ساعت شبانه روز گوشیم تو شارژه

  Lili
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵

  ماهم مثلا پرچم دار گرفتیم از این مشکلات آپدیت بشه یا نشه نداشته باشیم… ولی حالا داریم.. کلی هم پولشو دادیم

حسام
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

آقا اخر گوشی من الان قراره پشتیبانی بشه یا من بعد ۳ سال که عاشق مایکی بودم باید بهش فحش بدم؟؟؟؟؟
Lumia 532 dual

  محمود خانی
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

  آقا ۵۳۲ که جدیده مال ۲۰۱۵ سخت افزارش هم که عین ۵۳۵ و ۵۴۰ هست، مشکلی بابت آپدیت نداره

حسین
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

سلام دوستان میخواستم بدونم لومیا۶۴۰xl این بروز رسانیه سالگردو دریافت میکنه

Behnam
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

به نظرم برن به درک پشتیبانیشون تو سرشون بخوره چند وقت دیگه ۱۰.۱ بیاد تمام این گوشی هارو هم از رده خارج میکنه پس برن به درک

مرتضي ر
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

یک هفتست به سمت رقیب سنتی مایکی یعنی اپل رفتم و الان دارم به تعصب چندین و چند سالم به نوکیا و مایکی می خندم. راحتی امکانات کیفیت بسیار بالا و نرم افزارهای بسیار کامل و خوب و پشتیبانی عالی( نه این که یک روز بگن اپدیت میاد یروز بگن نمیاد )فقط گوشه ای از چیزای جدیدیه که کسب کردم. امیدوارم وینفون هم موفق باشه من هروز به این سایت سر میزدم و تنها امید مایکی هم همین طور سایتای فعال هستن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام