بعد از سپری شدن مدت دو سال و نیم، مایکروسافت تصمیم گرفت تا استودیو مربوط به بخش واقعیت ترکیبی خود در شهر برلین را تعطیل کند. این عمل تأثیر مستقیم بر ۱۰ نفر از کارکنان مایکروسافت دارد و حالا آن‌ها مجبورند که دنبال شغل جدیدی باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

خبر مربوط به این اقدام مایکروسافت توسط Dirk Songür، سرپرست این استودیو، در پلتفرم توییتر منتشر شد :

این گونه تصمیمات در تجارت منطقی و گاهاً هدفمند هستند. هر کسی که ما را می‌شناسد تایید می‌کند که ما بهترین‌ها را برای مشتریان، شرکا و البته افراد داخل شرکت انجام دادیم و هم‌چنان کارهای بیشتری بود که می‌توانستیم انجام دهیم. چیزی که این اتفاق را اندوه‌گین می‌کند -ما عاشق این هستیم که در مایکروسافت باشیم و روی واقعیت ترکیبی کار کنیم.

قسمت اصلی این توییت، عبارت این گونه تصمیمات در تجارت منطقی و گاهاً هدفمند هستند می‌باشد. عبارتی که سوالات فراوانی را در مورد برنامه‌های آتی مایکروسافت برای واقعیت ترکیبی در ذهن ایجاد می‌کند.

استودیو برلین عمدتاً روی هولولنز تمرکز داشت. از طرفی مایکروسافت آلمان رابطه‌ی نزدیکی با خودروسازان آلمانی داشت تا با همکاری آن‌ها، از این فناوری در مراحل طراحی و ساخت خودروها استفاده کنند. از این رو خبر تعطیل شدن این استودیو حاله‌ای از ابهامات را مخصوصاً بعد از رونمایی از هدست هولولنز ۲ به وجود آورده است.

در آخر اما Songür درخواستی در مورد شغل جدید برای اعضای تیم خود داد و نوشت :

اگر کسی از شما (در داخل یا خارج از مایکروسافت) به دنبال افرادی با استعداد برای پروژه‌های واقعیت ترکیبی است (تهیه کننده، متخصص تجربه کاربری، طراح، هنرپیشه و مهندس) لطفاً با من در میان بگذارد. آن‌ها فوق العاده هستند و لایق یک خانه‌ی جدید. ممنون.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,