microsoftsunrise1_1020.0.0

تقویم سانرایز یک تقویم فوق العاده قدرتمند و پر از امکانات است که محبوبیت زیادی دارد، این نرم افزار برای سیستم عامل های iOS، اندروید، مک و تحت وب عرضه شده است. اما نکته ی که باعث محبوبیت این اپ شده است اتصال به شبکه های اجتماعی و فضای ابری شماست تا رویداد های شما را جمع آوری کند و به شما اجازه مدیریت بر تمام آن ها را بدهد. 

sun

مایکروسافت در سال گذشته با تلاش های بسیار این نرم افزار محبوب را خریداری کرد و بعد از مدتی تصمیم گرفت که آن را با آتلوک ادغام کند و آن را در یک نرم افزار ارائه دهد، در همین راستا تیم توسعه دهنده سانرایز که هم اکنون در مایکروسافت در حال فعالیت هستند بیانیه ای را صادر کردند که در آن از تلاش برای ارائه خدماتشان در نرم افزار آتلوک خبر می دهد، و به زودی نرم افزار تقویم سانرایز به فعالیت خود پایان خواهد داد.

sunrise

این هم یکی از سیاست های مایکروسافت برای رقابت در دیگر پلتفرم ها است، ابتدا چنین نرم افزار قدرتمند و محبوبی را با قیمتی معادل ۱۰۰ میلیون دلار خریداری می کند و بعد از مدتی تمامی قابلیت های آن را به یک نرم افزار بومی منتقل می کند، مایکروسافت پیش از این هم این کار را با نرم افزار Acompli در iOS انجام داد و آن را با قیمت ۲۰۰ میلیون دلار خریداری کرد و آن را با عنوان Outlook در اپ استور قرار داد.

به گفته مایکروسافت در روز ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) تقویم سانرایز از استور حذف خواهد شد و تمامی امکانات آن در آتلوک نهادینه خواهد شد.

منبع :

THEVERGE

1023 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 22 اردیبهشت 1395

من چندین ساله که دارم از SUNRISE استفاده می کنم باور کنید ۱۰% امکاناتش هنوز به OUTLOOK نیومده!!!!

    sadegh
    پاسخ دهید پنجشنبه 22 اردیبهشت 1395

    به گفته مایکروسافت در روز ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) تقویم سانرایز از استور حذف خواهد شد و تمامی امکانات آن در آتلوک نهادینه خواهد شد.

    خواهد شد فعل آینده هست! یعنی الان نیست و قراره تا اون تاریخ تمام قابلیت هاش به اوتلوک اضافه بشه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,