مایکروسافت امروز توافق پتنتی با شرکت ساعت سازی محبوب کاسیو را اعلام کرد. بر طبق این توافق پتنتی ساعت ساز مشهور ژاپنی جواز استفاده از برخی پتنت ها و فناوری های غول نرم افزار سازی دنیا را پیدا می کند.

جدیدترین مدل های ساعت های هوشمند کاسیو نظیر WSD-F10 و WSD-F20 با استقبال خوبی از سوی بازار مواجه شده اند، این ساعت ها از سر تا پا با سنسورهای مختلفی از قبیل سنسور ضربان قلب، ارتفاع سنج، فشار سنج، قطب نما و … مجهز شده اند.

در مورد این توافق Micky Minhas رییس بخش مجوزهای فناوری مایکروسافت عنوان داشته:

ترکیب ساعت های هوشمند کاسیو با فناوری مایکروسافت این امکان را به مشتریان می دهد تا بهره به مراتب بیش تری از تجهیزات پوشیدنی خود ببرند. این توافق، توافقی هیجان انگیز است که بر مبنای میراث غنی و هوشمندانه مایکروسافت در زمینه تجهیزات پوشیدنی بنیان نهاده شده، و باعث افزایش قوای کاسیو در جهت تولید بالاترین رده محصولات خواهد شد.

از سوی دیگر Hiroshi Okumura مدیر بخش حقوقی شرکت کاسیو اظهار داشته:

کاسیو کاملا معتقد و متعهد به تولید محصولات خلاقانه برای تمامی مشتریان است، و این همکاری که بر پایه رابطه طولانی قدمت ما با مایکروسافت بنا نهاده شده است، جواز های لازم در زمینه تولید محصولات، و راهکارهای مختلف در زمینه پایانه های تولید تا سیستم های اطلاعاتی تجاری را، در اختیار ما قرار خواهد داد.

در خاتمه باید اشاره کنیم که مایکروسافت اخیرا توافق پتنتی را با شرکت های سازنده تجهیزات پوشیدنی نظیر Olio و GoPro نیز با امضا رسانده است، در مجموع غنای بالای فناوری و پتنت های این شرکت از یک سو باعث کسب درآمد بالا برای مایکروسافت و از سوی دیگر باعث بهره مندی شرکا آن از فناوری های نوین شده است.

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سجاد خان
پاسخ دهید سه شنبه 15 فروردین 1396

سلام دوستان
من یه درخواستی از نویسندگان سایت دارم و اونم اینکه خواهش میکنم چون شما ارتباط بهتری با شرکت ها دارین به پشتیبانی ایرانسل ایمیل بزنین و علت عدم ارایه نرم افزارهای این شرکت از جمله مای ایرانسل ک قرار بود پنج ماه پیش عرضه بشه و همینطور اپلبکیشن لنز رو به طور جد جویا بشید.و نتیجه رو به اطلاع کاربران سایت هم اطلاع بدید..ممنون

علی
پاسخ دهید سه شنبه 15 فروردین 1396

خوب شد.امیدوارم به مرحله عمل ختم بشه.کسیو بسیار صاحب نام هست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,